Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

nemozem si pomoct, ale musim sa opytat. menil som brzdove platnicky(remsa) aj kotuce (Ate). mylslel som si, ze sa brzdny ucinok zlepsi, ale ani prd. je sice pravda, ze mam vacsie kolesa 16\" ale aj tak. je mozne, ze treba sustavu odvzdusnit aj ked som nemal odpojene hadicky a nadrzka nebola pod hranicou minima? a este jena vec, vsimol som si ze ked stlacim pedal, tak fuci.

Odesláno

Ked das nove brzdy, tak to zo zaciatku vzdy horsie brzdi, brzdy si musia trocha \"sadnut\" ako sa hovori + 406 vseobecne dost slabo brzdi ;) ... ak tak to skus porovnat s niekym kto ma 406 ako to brzdi jemu :)

Odesláno

tak tak, je treba aby si ty brzdy sedly, trva to minimalne 100km a je lepe je opatrne zajizdet jeste po delsi dobu, aby se kotouce nezkroutily

jinak 406 se 16`` diskama a 263mm prumerem kotoucu brzdi fakt mizerne, velmi neprijemne me to prekvapilo, kdyz jsem 16`` poprve nasadil a hned vyrazil na dalnici, tam se to projevilo pri prudsim brzdeni hodne vyrazne, skoro uz jsem hledal misto, kam to pustim, kdyz nedobrzdim. Takze do tydne probehla vymena za 280mm kotouce z 2.0 16V

Odesláno

ok, tak dufam ze sa to zlepsi. menit to uz nebudem, aj tak ma to stalo 200euro a caka ma asi vymena tlmicov, lebo mi to klepe a bucha ked prejdem co i len po malej jamke. takze zase investicia :(

Odesláno

to khoobo: servis z daleka obchadzam, pytaju si peniaze za vsetko, aj za to ze stojim na ich parkovisku :) radsej si pokupim veci a vymenim, ako by som mal niekomu platit za nic. je to stare auto a aj tak sa to bude musiet menit. ale samozrejme ze chcem zacat od najlacnejsej investicie. takze asi zacnem stabilizatormi

to cakom: myslis ze by mohli byt nahovno capy, aj ked nepocitujem nijake plavanie na ceste a kolesa, ked som mal nadvihnute auto, nemali ziadnu volu?

a este jedna vec, robi mi to aj na zadnych kolesach

Odesláno

Nezatracuj vsetky servisy. Nehovorim, ze mas ist do autorizaku. Takyto test ti spravia v kazdom slusnejsom servise. Dokonca su obdobia v roku kedy maju akciu na kontroly a spravia to za \"facku\". Ja som napr. za takyto test platil na jar 3€. A to bolo podotykam v autorizaku... Ale su to tvoje peniaze a auto takze to necham na teba. :papa Osobne tiez preferujem domacu pracu a co viem si doma urobim. Ale mat aspon aku taku predstavu ako na tom auto je co sa tyka voli v napravach, stavu tlmicov... - tak to si fakt nedokazem overit doma a vzdy raz do roka ked je akcia idem na takuto diagnostiku. Vytlacia protokol a tam vidis ako na tom si...

Odesláno
jestli Ti fučí pod pedálem, tak to bejvá prasklá membrána na posilovači, což nejde opravit, pouze výměna za nový-jiný.

ty, ale funkcnost posilovaca podla prirucky: vypnuty motor naslapat brzdu a ked sa zapne motor ma pedal klesnut. to mi funguje. tak neviem.

Odesláno

khoobo: keby som nasiel servis za 3eura, tak by som tam siel, urcite. ale ked logicky uvazujem, postupne budem musiet pomenit aj tak vsetko, tak naco davat nieco testovat. to auto je rocnik 96 a kristus ho vie co tam bolo menene. ja som 3.majitel

Odesláno

cakom: asi to nevyznelo z mojho prispevku dost jasne, tie tycky stabilizatoru su nanic, a preto ich idem vymenit, o tom neni pochyb. len ked som tu tycku drzal a hybal autom tak som mal pocit ze tam este nieco klepalo. v pondelok by som mal mat nove stabil. doma, tak sa uvidi.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...