vdacny Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 nemozem si pomoct, ale musim sa opytat. menil som brzdove platnicky(remsa) aj kotuce (Ate). mylslel som si, ze sa brzdny ucinok zlepsi, ale ani prd. je sice pravda, ze mam vacsie kolesa 16\" ale aj tak. je mozne, ze treba sustavu odvzdusnit aj ked som nemal odpojene hadicky a nadrzka nebola pod hranicou minima? a este jena vec, vsimol som si ze ked stlacim pedal, tak fuci. Citovat
Qcko Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 Ked das nove brzdy, tak to zo zaciatku vzdy horsie brzdi, brzdy si musia trocha \"sadnut\" ako sa hovori + 406 vseobecne dost slabo brzdi ... ak tak to skus porovnat s niekym kto ma 406 ako to brzdi jemu Citovat
Ferry Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 tak tak, je treba aby si ty brzdy sedly, trva to minimalne 100km a je lepe je opatrne zajizdet jeste po delsi dobu, aby se kotouce nezkroutily jinak 406 se 16`` diskama a 263mm prumerem kotoucu brzdi fakt mizerne, velmi neprijemne me to prekvapilo, kdyz jsem 16`` poprve nasadil a hned vyrazil na dalnici, tam se to projevilo pri prudsim brzdeni hodne vyrazne, skoro uz jsem hledal misto, kam to pustim, kdyz nedobrzdim. Takze do tydne probehla vymena za 280mm kotouce z 2.0 16V Citovat
vdacny Odesláno 13. říjen 2010 Autor Odesláno 13. říjen 2010 ok, tak dufam ze sa to zlepsi. menit to uz nebudem, aj tak ma to stalo 200euro a caka ma asi vymena tlmicov, lebo mi to klepe a bucha ked prejdem co i len po malej jamke. takze zase investicia Citovat
čakom Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 proč mysliš že je to tlumičema? spiš tyčky stabilizatoru, nejakej čep. nebo silentbloky ramen Citovat
khoobo Odesláno 13. říjen 2010 Odesláno 13. říjen 2010 presne tak. treba zajst do servisu na nejaku stolicu kde ti zmeraju vole v napravach a na test tlmicov a potom riesit co treba vymenit... Citovat
vdacny Odesláno 13. říjen 2010 Autor Odesláno 13. říjen 2010 to khoobo: servis z daleka obchadzam, pytaju si peniaze za vsetko, aj za to ze stojim na ich parkovisku radsej si pokupim veci a vymenim, ako by som mal niekomu platit za nic. je to stare auto a aj tak sa to bude musiet menit. ale samozrejme ze chcem zacat od najlacnejsej investicie. takze asi zacnem stabilizatormi to cakom: myslis ze by mohli byt nahovno capy, aj ked nepocitujem nijake plavanie na ceste a kolesa, ked som mal nadvihnute auto, nemali ziadnu volu? a este jedna vec, robi mi to aj na zadnych kolesach Citovat
čakom Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 řekl bych že to budou kosti stabilizatoru. vlez pod auto a zatahej za stabil. ale nezvedej ho. Citovat
khoobo Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 Nezatracuj vsetky servisy. Nehovorim, ze mas ist do autorizaku. Takyto test ti spravia v kazdom slusnejsom servise. Dokonca su obdobia v roku kedy maju akciu na kontroly a spravia to za \"facku\". Ja som napr. za takyto test platil na jar 3€. A to bolo podotykam v autorizaku... Ale su to tvoje peniaze a auto takze to necham na teba. Osobne tiez preferujem domacu pracu a co viem si doma urobim. Ale mat aspon aku taku predstavu ako na tom auto je co sa tyka voli v napravach, stavu tlmicov... - tak to si fakt nedokazem overit doma a vzdy raz do roka ked je akcia idem na takuto diagnostiku. Vytlacia protokol a tam vidis ako na tom si... Citovat
brutall Odesláno 14. říjen 2010 Odesláno 14. říjen 2010 jestli Ti fučí pod pedálem, tak to bejvá prasklá membrána na posilovači, což nejde opravit, pouze výměna za nový-jiný. Citovat
vdacny Odesláno 15. říjen 2010 Autor Odesláno 15. říjen 2010 jestli Ti fučí pod pedálem, tak to bejvá prasklá membrána na posilovači, což nejde opravit, pouze výměna za nový-jiný. ty, ale funkcnost posilovaca podla prirucky: vypnuty motor naslapat brzdu a ked sa zapne motor ma pedal klesnut. to mi funguje. tak neviem. Citovat
vdacny Odesláno 15. říjen 2010 Autor Odesláno 15. říjen 2010 cakom: tie stabilizatori su v hajzli, ale bucha mi tam este nieco ine, akoby z vodicovej strany z motora. Citovat
vdacny Odesláno 15. říjen 2010 Autor Odesláno 15. říjen 2010 khoobo: keby som nasiel servis za 3eura, tak by som tam siel, urcite. ale ked logicky uvazujem, postupne budem musiet pomenit aj tak vsetko, tak naco davat nieco testovat. to auto je rocnik 96 a kristus ho vie co tam bolo menene. ja som 3.majitel Citovat
čakom Odesláno 15. říjen 2010 Odesláno 15. říjen 2010 jak mužeš vedet že to nejsou ty kosti když jsou po smrti? vamen kosti a pak řeš dal pokud bude jeste neco bouchat. Citovat
vdacny Odesláno 15. říjen 2010 Autor Odesláno 15. říjen 2010 cakom: asi to nevyznelo z mojho prispevku dost jasne, tie tycky stabilizatoru su nanic, a preto ich idem vymenit, o tom neni pochyb. len ked som tu tycku drzal a hybal autom tak som mal pocit ze tam este nieco klepalo. v pondelok by som mal mat nove stabil. doma, tak sa uvidi. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.