benny264 Odesláno 3. říjen 2010 Odesláno 3. říjen 2010 Dobry večer, chcel som sa spýtať či niekto nemá nápad čo by mohlo spôsobovať vibrácie pedálov. Povodne som si myslel že asi spojka bude dead, ale to by podla mna vibroval len spojkový pedál. Mne sa najviac zda že je to brzdový (ovela menej ako aktívne ABS) potom plynový a spojka tak normal... Začalo to včera ked som rýchlejšie pustil spojku pri cúvaní. Vibruje to dost, cítit to cez topánku. Inak sa i zda že je všetko ako predtým a zdá sa mi že čím je motor teplejší a idem rýchlejšie tak to prestava. Nemáte nejaky nápad čím by to mohlo byt? Citovat
AnotherOne Odesláno 4. říjen 2010 Odesláno 4. říjen 2010 Mohol by to byť načatý zotrvačník spojky. Alebo silentblok motora, to trhnutie pri prudkom pustení spojky ho mohlo doraziť. Citovat
benny264 Odesláno 4. říjen 2010 Autor Odesláno 4. říjen 2010 Ak by to bol zotrvačník tak by to bolo skorej cítit na spojke nie? je pravda že to zosilní ak je vyradené a spojka nie je zošliapnutá. Dnes ráno som s tým prešiel 100 km, rano to drnčalo hodne, ale ked sa motor zohrial tak som to skoro necítil... Citovat
Brandy20 Odesláno 4. říjen 2010 Odesláno 4. říjen 2010 ja mam tiez mierne vybracie na spojkovom pedaly, ale myslim si že j to normal, skoro ich necitim Citovat
benny264 Odesláno 4. říjen 2010 Autor Odesláno 4. říjen 2010 Viem, spojkový je vpohode, aj mne tak robí. Zaráža ma ten brzdový pedál čo sa mi začal triast teraz... :-/ mna to šteklí na nohu Citovat
AnotherOne Odesláno 4. říjen 2010 Odesláno 4. říjen 2010 Keď je to zotrvačník, tak sa trasie celý motor a viac-menej všetko čo je s ním nejako prepojené. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.