oni Odesláno 1. říjen 2010 Odesláno 1. říjen 2010 kamaradoj nefunguje sibr na 205. Je to tam reseny nejak vzduchem. To lanko je v pohode. Okynko je ve stavu zavrenym a nejde otevrit. Nechce se vyfouknout nejspise vzduch. Nevite co s tim? A jeste jeden dotaz,pasujou tlumice zadni z 206 1.1 na mou 306?? Citovat
olda Odesláno 1. říjen 2010 Odesláno 1. říjen 2010 Zkus první zkontrolovat přívod vzduchu,na pravé straně pod plastovou mřížkou,kde jsou i stěrače je jednotka,co rozvádí vzduch a hadička vede pravým sloupkem k šíbru,možná bude někde zpuchřelá,nebo vypadlá. Citovat
ozzy56 Odesláno 1. říjen 2010 Odesláno 1. říjen 2010 aby šlo okno otevřít, musí mít ovládání podtlak--néé tlak--podtlak dodává vakuová pumpa pod kapotou, od pumpy jde hadička pravým před. sloupkem ke střeš. oknu Citovat
oni Odesláno 1. říjen 2010 Autor Odesláno 1. říjen 2010 takze pokud je okynko zavrene,gumicka ma v sobe tlak,pokud ja zatahnu za to madlo,tak vypustim vzduch z toho systemu?? Nebo jak to presne funguje? Jeste teda do ceho presne vede ta hadicka pravym sloupkem?? Citovat
ozzy56 Odesláno 1. říjen 2010 Odesláno 1. říjen 2010 hadička vede k té klapce, kterou otvíráš okno, tím pustíš podtlak do těsnění šíbru, těsnění splaskne a umožní oknu pohybovat se... tou klapkou ovládáš i západku, (po bocích skla), která zajištuje okno ve zvolené poloze Citovat
oni Odesláno 1. říjen 2010 Autor Odesláno 1. říjen 2010 jasne tak uz to chapu. To lanko se mi zda v poradku,musim tedy prijit na ten podtlak,v tom to asi bude. Takze pro pouzivani okna musi byt nastartovano ci ne?? Citovat
oni Odesláno 1. říjen 2010 Autor Odesláno 1. říjen 2010 ok, dekuju moc. Odpo na to mrknu a kdyz tak sem dam dotaz. Citovat
oni Odesláno 3. říjen 2010 Autor Odesláno 3. říjen 2010 tak sibr zprovoznen, museli jsme to trochu upravit,pac ta vakuova pumpa byla asi z modelu bez sibru, pac tam hadicka byla vyvedena ,ale nesla nikam pripojit k ty pumpe. Citovat
ozzy56 Odesláno 3. říjen 2010 Odesláno 3. říjen 2010 hadička od šíbru je origo přivedena k posilovači brzd--tam se napojuje přes téčko--ale to je jedno, když už to fachá Citovat
oni Odesláno 3. říjen 2010 Autor Odesláno 3. říjen 2010 no my sme si to tecko udelai sami,takze pohoda. akorat si myslim, ze se to malo pak nafukuje. jako nafoukne se to, okno je dost utlumeny,ale malinko se s nim da hnout,sice hodne silou,ale jde,tak nevim,jestli to je normalni ci ne. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.