Kosta777 Odesláno 24. září 2010 Odesláno 24. září 2010 ahoj. v pojistkové skříni ve vozidle je nahoře oranžové relé, které by mělo sloužit k časování vyhřívání zadního okna. Potřebuji poradit jak toto relé vyndat. je to poměrně nepřístupné a nechci tam něco poškodit. Jak je tam přidělané? nebo jde vyndat celá deska i s pojistkami? Dík. Citovat
ozzy56 Odesláno 24. září 2010 Odesláno 24. září 2010 relé jsou většinou jen nastrčena do konektoru, vytáhneš tahem k sobě Citovat
Benžík Odesláno 24. září 2010 Odesláno 24. září 2010 Jestli nejde vyndat, může být zapečený do plastu. Citovat
OK406 Odesláno 24. září 2010 Odesláno 24. září 2010 dnes jsem byl u OK406 mohl ses stavit sice nevíš kde zítra tak jedu o5 po 12 hodce stačí se sním domluvit a mužeš zajet jj, komorně-pracovní minisrazy P-C. Citovat
Buback Odesláno 24. září 2010 Odesláno 24. září 2010 musis je vytahnout vsecky jedno po druhem jinak se k tomu nedostanes Obcas si pripadam jako kdyby ty auta montovali cinani s tema malinkyma rukama. Citovat
Kosta777 Odesláno 26. září 2010 Autor Odesláno 26. září 2010 tak relé vyndáno, ale drželo fakt kurevsky... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.