comm Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 Cavte vsetci. Mam taky mali problem ked som dneska zaparkoval auto dole kopcom zaradil som 1 rych.stup. po nejakej chvilke sa auto pohlo ale len kusok a po chvilke zase. S autom som najazdil uz zopar km ale presmikovanie spojky som nezaregistroval ani nic podobne. viete mi niekto poradit cim to je. Bo mna napada ze je netesny motor maly kompresny tlak aj ked to by som poznal na vykone. Dik za rady Inak je to 2.1 TD 406 96 Citovat
paric Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 Mam presne ten isty model aj tvoj problem, a bolo mi povedane ze to je urcite spojkou. Uvidim dokedy vydrzi, predsalen je to velka investicia. Citovat
Benžík Odesláno 19. září 2010 Odesláno 19. září 2010 Zaparkuj, otevri motor a az se auto pohne, tak sleduj, jestli se to v motoru pootoci (altik.....) a budes vedet jestli motor nebo spojka. Me to z velkyho kopce taky dela a pritom to jezdi normalne. [upravil dne 19/9/10 od Benžík] Citovat
BV406 Odesláno 20. září 2010 Odesláno 20. září 2010 tak zkus dat zpatecku, kdyz jsi dole kopcom ... Citovat
ozzy56 Odesláno 20. září 2010 Odesláno 20. září 2010 podívej se co radí Benžík, ale je to v podstatě normální stav--v prudkém kopci to neudrží motor nikomu...(proto musíš dát i ručku) Citovat
comm Odesláno 20. září 2010 Autor Odesláno 20. září 2010 Tak pani urobil som test aj s mojim druhym autom break ten isty motor a tiez sa posuval je pravda ze pomalsie ale posuval a spojkou to urcite nieje. No je uz poznat ze nase motory maju nieco za sebou a maju tam tu nejaku netesnost. Skontrolujem si tesnost spalovacieho priestoru. Inak idem montovat tempomat tak mi drzte palce. Paric z ktorej casti Ba si?? Citovat
Benžík Odesláno 20. září 2010 Odesláno 20. září 2010 Otci to dělala v kopci i uplně nová felicie, asi to nebude opotřebením, nejspíš je to normální. Citovat
ozzy56 Odesláno 20. září 2010 Odesláno 20. září 2010 a proč?? žádný motor neudrží kompres nafurt--v prudkém kopci musí váha vozu po nějaké době přetlačit kompres motoru Citovat
comm Odesláno 20. září 2010 Autor Odesláno 20. září 2010 ozzy ja viem som uz len tak spasoval len ten smile sa mi tam nejak nedostal. Citovat
Guest frenky64253 Odesláno 21. září 2010 Odesláno 21. září 2010 podla mna je to netesnostou kruzkov na valcoch... ludovo - tlaky su v prdeli... Citovat
comm Odesláno 21. září 2010 Autor Odesláno 21. září 2010 frenky a co by si cakal od aut ktore maju cez 13rokov a bohvie kolko km nabehanych. Mne to startuje v zime na supu a bez problemov preto ta moja otazka. Nic nie je vecne! Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.