Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Ventilace P607

midz

Recommended Posts

Ahoj,

chtel bych vas poprosit o radu. Z niceho nic mi presla jit klimatizace. Zprvu jsem myslel, ze je treba jen vymenit napln, nebo neco podobneho, ale kdyz vypnu A/C, tak ani vetraky nefoukaji. Chtel bych se tedy zeptat, jestli nevite co mi mohlo tak nahle odejit..

Kdyz prilozim ruku k ventilatoru uvnitr, tak citim lehky vanek i kdyz je vetrak pusten na plno. Obcas se na chvilku zapne, vetsinou hned po startu auta, potom ale uz zase jenom lehce funi.. Kdyz jsem byl kdysi na diagnostice, tak mi to hlasilo vadu, ze (laicky receno) klimatizace nedostava spravnou teplotu zevnitr automobilu. Nicmene presto klimatizace v pohode slapala a tohle by snad nemelo mit vliv na vetraky. Napada vas tedy na co se mrknout nez poslat auto do servisu? Jestli treba zkusit vymenit ono cidlo (jestli to je vubec bez odborneho zasahu), nebo neco podbneho?

Diky moc za vsechny rady.

Auto - Peugeot 607, rv. 2000, 2.2HDi

Moze to byt vadna regulacia ventilatora, alebo skus pozriet tie hrube vodice co idu ku ventilatoru. Zvyknu byt prehriate a maju zly kontakt.

Ked zapnes klimu tak nic nevypisuje na dyspleji? rozsvieti sa kontrolka AC? Ked skusas regulovat rychlost ventilatora tak na dyspleji ukazuje akoze sa meni?(pribudaju tie listy vrtulky)

[upravil dne 17/9/10 od jofo]