J0hny Odesláno 12. září 2010 Odesláno 12. září 2010 Tak dávám pár fotek svého auta po třech letech s ním :-) Co sem na autě zatím udělal: -folie -liťáky 15\" 195/55 -stavitelný sportovní podvozek Vmax -autorádio Alpine, vepředu komponenty Crunch GTR na zesilovači MacAudio Z4100, vzadu dva subwoofery Pioneer TS-W308D v uzavřených ozvučnicích na zesilovači Crunch MXB4200i -stará hudba, která už je pryč byli dva suby Carpower Sonic 15\" na zesilovači Hifonics GX3000D, s jedním bylo naměřeno 142 dB, s dvěmi později 149 dB Co bych chtěl udělat: -zavařit zámky,znak vpředu, znak se zámkem vzadu -snížít zadek o zoubek Album [upravil dne 12/9/10 od J0hny] Citovat
Guest StibTo Odesláno 16. září 2010 Odesláno 16. září 2010 čau díky tobě si konečně dovedu představit jak by na mém autě vypadaly liťáky řekl bych že máme dost podobnou barvu a i motorizaci - to máš 1,4 nebo 1,6 ? A kdo Ti snědl zadní stěrač ? Citovat
Andreww Odesláno 17. září 2010 Odesláno 17. září 2010 No máš to hezké to Stibto: Podle sání je to 1.6 Citovat
J0hny Odesláno 17. září 2010 Autor Odesláno 17. září 2010 ahojky, jojo je to 1.6, no stěrač sem sundal ještě kvůli staré hudbě protože tam dělal neplechu ale asi ho vratím zpátky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.