Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

306 5dv hatch 1,4


Guest StibTo

Recommended Posts

No viděls ten přední nárazník ..... to je na provaz. Ty skvrny tam už byly po otci, pak mi ukradli mlhovky a domrdali u toho tu mřížku a já to dorazil minulou zimu o nějakou hromadu sněhu ... Něco s tím časem fakt budu muset udělat je to humus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Začíná se nějak zadrhávat řadička ... páce se \"nechce\" pryč ze zařazených stupňů a celé je to doprovázeno škrundavými zvuky ... Chm, asi to bude chtít promazat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Pěkný milník ... nicméně koukám, že ti tam nesvítí žárovička na otáčkoměru ;)

Jo jo no to není jediná ... podsvícení ovladače ventilace a topení na středovém panelu taky svítí jak se mu zachce ... :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak po nějaké době update : dneska mi kurýr dovezl ofuky na přední dveře z auto-samolepky.cz, tak jsem to tam hned nedočkavě po šichtě chtěl nandat. Ale ouha - na jedné straně jsem ten plast kousek odlomil, ale to by tak nevadilo (vidět to není a na funkčnosti to neubírá) nicméně v horní poloze se obě okýnka \"zavírají\" velmi ztuha až mám strach o motorky :(:roll - je to normální ?

(btw : asi budu teď muset přejmenovat svůj topic na \"98% origo P 306 ...\" :D :D )

[upravil dne 27/10/10 17:09 Stibto]

post-28514-14109613316058_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byly v balení vymezovací plíšky? Pokud jo, tak je tam použij, pak by to mělo jít dovírat normálně.

btw: kolik stály?

Pokud vim nic takoveho tam nebylo :( .. stalo to vcetne posty necelych 700,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže problém se špatným či vůbec žádným otevíráním/zavíráním oken osazených deflektory jsem vyřešil. Vzhledem k tomu,že vymezovací plíšky jsem k dispozici neměl,rozhodl jsem se ńějaké vyrobit svépomocí, celkem jsem dal zatím 3 na okno spolujezdce a jde to docela OK, na okně řidiče nebyly potřeba, stahování funguje již docela obstojně. Čeká nás prohlídka a s ní spojené opravy/úpravy různých drobností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:super tak se to povedlo.

Jj ale neobešlo se to bez komplikací jelikož jsem lama :bacha První \"testovací\" plíšek jsem vyrobil moc krátký (\"účko\" s moc krátkými stranami) a zapadl mi do té drážky v místě kde vepředu sklo zajíždí do dveří (jakoby u zrcátka) a už jsem to nedostal ven .. grrr ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ehm tak buď jsem měl špatné informace nebo vlastním samoopravovací vůz nicméně měl jsem za to,že vyhřívání předních sedaček nefrčí ani jedno,ale dnes jsem to jen ze zvědavosti zapnul a sedačka spolujezdce za chvíli teplá jak Martin Hranáč :D:D .... Příští týden se jede na podzimní prohlídku tak se pro změnu poptám u Domanského (minule to bylo u Federal Cars) kolik by koštovala oprava výhřevu sedačky řidiče :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...