rgf Odesláno 7. září 2010 Odesláno 7. září 2010 prosim vas nevim jestly je to u kupecka normalni,ale kdys poranu nstartuji tak se zapnou i vrtule hlazeni,ma to tak bejt?? Citovat
Ericce Odesláno 7. září 2010 Odesláno 7. září 2010 to není normálni u jakéhokoli auta....i když...máš zaplou klímu? leda tehdy by to bylo normálni při zaplé klíme. když né tak je to špatné. dej to prohlédnout elektrikaři Citovat
Guest StibTo Odesláno 7. září 2010 Odesláno 7. září 2010 jestly = česky jestli, kdys = česky když, hlazeni = česky chlazení pro čtenáře tohoto threadu exkuzivně přeložil Stibto Citovat
rgf Odesláno 8. září 2010 Autor Odesláno 8. září 2010 prosim vas za tu cestinu sem se asi 5krat omluvil.. Citovat
rootsky Odesláno 8. září 2010 Odesláno 8. září 2010 Při zapnuté klimě mají jít obě od startu na první rychlost. Vypnutá klima po startu - mají stát. Chlazení zahřátého motoru, obě naplno (druhá rychlost)... Mám je zapojené ještě od racing úprav - jedna natvrdo a druhá spouštěná přes termostat a nestěžuji si...Jen dopíšu že to samo budu dávat do origo stavu, ale až bude na takové detaily čas... [upravil dne 8/9/10 rootsky] Citovat
Guest StibTo Odesláno 8. září 2010 Odesláno 8. září 2010 Původně zaslal: rgf prosim vas za tu cestinu sem se asi 5krat omluvil.. no vidíš že to jde psát jako člověk když se chce .. no dobře už mlčím Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.