acron Odesláno 1. září 2010 Odesláno 1. září 2010 hoj všetkym.... mala otazočka na mojom cupatku mam orginal disky s ET 12, R15 , guma 205/60 o mesiac idem kupovat nove disky o rozmere R17 s ET 15 (7x17) s gumou 225/45 http://www.preauto.sk/dezent-l-si-7x17-p-11225.html a chcem vediet či ich tam osadim bez problemov Citovat
Y2K Odesláno 1. září 2010 Odesláno 1. září 2010 osadis bez problemov samozrejme musim dodat lebo ostatni budu opravovat, zalezi od paprskov kola, ale vo vseobecnosti to tam das... Ja mam sice podlozky, ale vysledne ET mam 15 a aj takyto rozmer gum mam PS: Neviem ci to pre ten 2L nebude uz dost...ale to uvidis Citovat
acron Odesláno 1. září 2010 Autor Odesláno 1. září 2010 su jednoduche na take ake mam peniažky Citovat
Y2K Odesláno 1. září 2010 Odesláno 1. září 2010 pockat vlastne ty nemas Bremba, takze nebudes mat problem s ET a myslel som to tak ze tento rozmer gum asi uz bude dost pre ten motor aby to utiahol, budes mat zrejme o dost vyssiu spotrebu pri rovnakej jazde Citovat
acron Odesláno 1. září 2010 Autor Odesláno 1. září 2010 a čo tak 215/45 ? bo aj take gumy tam pasuju Citovat
Y2K Odesláno 1. září 2010 Odesláno 1. září 2010 to by si uz mal lepsie zrejme....ak to teda bude sediet pre rovnaky priemer kola Ja mam zimen 16tky 205/55 a letne som mal 215/50, aspon sa mi tak zda Citovat
acron Odesláno 1. září 2010 Autor Odesláno 1. září 2010 tomaš ja si myslim že to s tymi gumami nebude až take zle kamoš ma tieš 2 liter a ma tam disky R 16 a gumu 215/ 45 Citovat
acron Odesláno 1. září 2010 Autor Odesláno 1. září 2010 jj na tie disky su alternativne gumi 225/45 alebo 215/45 http://alu-kola.elektrony.cz/konfigurator?&auto=pe&model=406&velikost=17&typ=typ%208%20Coupe# a tam si len klikni na dezent L Citovat
Y2K Odesláno 1. září 2010 Odesláno 1. září 2010 ja nehovorim ze to bude zle ale ze 205/60 R15 bude asi dost rozdiel oproti 225/45 R17 hlavne teda ak ide o tu spotrebu pri tomto motore samozrejme ta od toho neodhovaram, len moj nazor urcite taky rozmer tomu autu pristane osobne keby sa dali dat do TP vacsie a keby to uz potom nebol rebrinak idem este do vacsich Citovat
acron Odesláno 1. září 2010 Autor Odesláno 1. září 2010 hhhhh to je jasne tomaško viem že pojde spotreba hore ale proste tie R15 su nechutne ved uznaj sam Citovat
acron Odesláno 1. září 2010 Autor Odesláno 1. září 2010 a tomas počuj ja som si aktivoval to členstvo dnes a to kolko budem čakat než sa mi to aktivuje na stranke Citovat
Y2K Odesláno 1. září 2010 Odesláno 1. září 2010 to je asi otazka pre adminov.... zalezi kedy obdrzia tvoju platbu, potom by to ist malo kazdopadne kontaktuj ich Citovat
Y2K Odesláno 1. září 2010 Odesláno 1. září 2010 Původně zaslal: acron oukej milačik to hadam nie Citovat
ThorR Odesláno 1. září 2010 Odesláno 1. září 2010 Ja mam gumu na 17\" alu 205/45/17 a zadny problem. Mam 1.8 [upravil dne 1.9.2010 ThorR] Citovat
chechet Odesláno 2. září 2010 Odesláno 2. září 2010 Původně zaslal: acron hhhhh to je jasne tomaško viem že pojde spotreba hore ale proste tie R15 su nechutne ved uznaj sam 15\" kola na Coupé opravdu nejsou moc elegantni. hodne mne prekvapuje, ze se ty origo 6ti paprskove disky delaly i v 15\", jsou to desny papuce . ja je mam treba 16\", ale i tak jsou podle mne na Coupé nejvhodnejsi 17\". Citovat
acron Odesláno 2. září 2010 Autor Odesláno 2. září 2010 chechet presne ako pišeš uplne stebov suhlasim Citovat
Qcko Odesláno 2. září 2010 Odesláno 2. září 2010 Ale zas co sa tyka komfortu, tak na 15\" je coupecko paradne pohodlne Citovat
Dave_k Odesláno 2. září 2010 Odesláno 2. září 2010 Asi půl roku jsem měl nazuty 15\" 195/65 a na tak nízkou spotřebu (6,8 l/100km) jako s těma gumama jsem se už nikdy nedostal. Nyní mám podle TP 16\" 205/55. Čím větší šíře tím větší odpor a tím větší spotřeba. Pokud spotřebu vůbec neřešíš tak je to jedno. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.