h4wk3y Odesláno 31. srpen 2010 Odesláno 31. srpen 2010 Cau, poridil jsem si Galletto a rad bych si sam vytahnul/nahral mapu do ECU. Jen se nechci hrabat v mapach, abych si neoddelal motor, protoze to je uz moc slozity a nemam cas se to ucit. Proto shanim nekoho, kdo by mi vytahnutou mapu z auta jen upravil a poslal nazpatek...? Samozrejme za nejakou uplatu dle domluvy... Byl by nekdo ochotny to udelat? Diky... kdyztak nabidky na PM (SZ)... jedna se o chip na me auto - 406, 2.0HDi, 80kW... Citovat
Stifler Odesláno 31. srpen 2010 Odesláno 31. srpen 2010 Zkus uživatele straki007, ten to umí a dobře. Určitě ti rád pomůže. Citovat
h4wk3y Odesláno 31. srpen 2010 Autor Odesláno 31. srpen 2010 jsem s nim ve spojeni .... ale nechce se mu delat tohle chipovani \" na dalku\"..... a ja zas mam rad ve vsem prsty, takze bych si aspon tu cast rad udelal sam Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.