Jimmy106 Odesláno 8. listopad 2010 Odesláno 8. listopad 2010 ne ne.. Biff schrabnul prachy a uz ho nikdy neuvidite.. Citovat
BiFF Odesláno 8. listopad 2010 Odesláno 8. listopad 2010 Ne to ne hosi na to me moc znaji tady na klubu :-D ale porad je bombarduju ale uz od zacatku je s nima domluva vcelku na picu na mail odepisou treba za 3 dny apod!! Jak me naserou tak jim tam zavolam a bude po p.....či!!! Todle mi psal naposled !!! 2010/10/27 KaWi-Trading.de <shop@kawi-trading.de> Hello, yes it is on the way. best regards Mit freundlichen Grüßen Steffen Kalenbach ---- KaWi-Trading.de Tel: +49 (0) 6102/367358 | Fax: +49 (0) 251/38451406 Inhaberin: Denise Witkovsky, Markenbergstr. 48, D-72461 Albstadt pak jsem jim psal pres co to odeslo a to uz se zatim nikdo neozval !! Citovat
jadek Odesláno 12. listopad 2010 Autor Odesláno 12. listopad 2010 Tak to je opravdu super:roll Citovat
BiFF Odesláno 12. listopad 2010 Odesláno 12. listopad 2010 Ted zalezi jestli je zbozi na ceste k nim nebo na ceste k nam ale v pondeli jim tam volam , kamoska umi nemecky tak se to objasni na 100% !!!! Citovat
106sťák Odesláno 12. listopad 2010 Odesláno 12. listopad 2010 je to fakt jak řiká Biff na piču objednávat něco z ciziny:( Citovat
BiFF Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 dneska mi napsali mail v 21:30 14. listopadu 2010 21:33 předmět AW: Wie bestelle ich Carbon Sportluftfilter - PEUGEOT 106 16V [Vorgang: #4C4M5AGSI4] skrýt podrobnosti 21:33 (Před 32 min.) Hello, The Filters comes at Friday back to me. I can try to send it new?? Is this ok? stejne jim tam zitra zavolam !! Citovat
Rick-MX Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 Co to jako znamená...nechce snad psat ze uz ty sani u nas byli a zase je odvezli zpet do nemecka Citovat
Jeny Odesláno 14. listopad 2010 Odesláno 14. listopad 2010 mně to spíš přijde, že to ani neposlali. Kdyžtak Biffe vyžádej od nich číslo zásilky, aby jsme to mohli sledovat. Citovat
BiFF Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 No vypada to ze to u nas asi bylo aa zase odeslo !! Napsal jsem jim at to poslou na jinaci adresu kde je porad nekdo doma, ja to mam zarizene ze jak mi jde DHL,PPL nebo posta tak mi volaji a ja si to prebiram na miste kde se zrovna to jejich auto pohybuje jelikoz jsem kazdy den v praci tak jsem to ted napsal na maminu ketara je porad na firme tak tam neni sanze ze by nebyla zastizena!! A napsal jsem jim samo jako minule at mi poslou informace jak to odeslou !! Citovat
jadek Odesláno 15. listopad 2010 Autor Odesláno 15. listopad 2010 ojé, to budem radi kdyz to bude na Vánoce.. no co se dá dělat. Citovat
BiFF Odesláno 15. listopad 2010 Odesláno 15. listopad 2010 Hosi jestli to poslou znova na tu adresu na firmu tak jsme vysmati , ja ted objednaval hadry z USA a za 5 dni jsem to mel doma tak z Nemecka to musi byt za 3 dny UPS je good postak ale zalezi cim to budou posilat nemcouri!! Citovat
Rick-MX Odesláno 17. listopad 2010 Odesláno 17. listopad 2010 A na co ti to sání bude když už nemáš 106 ? Citovat
Jimmy106 Odesláno 17. listopad 2010 Odesláno 17. listopad 2010 on to urcite napasuje do hjundáje Citovat
vojta.kr Odesláno 18. listopad 2010 Odesláno 18. listopad 2010 :D:D vtipálci hrozne sem se nasmál pořád lepší než to cpát do těch vašich 1.1 :D:D určitě vám to zvedne výkon o dvacet koní Citovat
Jimmy106 Odesláno 18. listopad 2010 Odesláno 18. listopad 2010 kdo to tady cpe do 1.1?? dyt to davaji vsichni na 1.4 nebo na sestnactistovky.. a o 20 koni to nezvednem, ale to tady vsichni vi.. a myslis ze tobe to 20 koni prida? kdyz mas toho hjunaje?? Citovat
vojta.kr Odesláno 18. listopad 2010 Odesláno 18. listopad 2010 no tak to si piš to už pak dám tu tvoji 1.1 i na jedničku celej sprint tak pozor Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.