Jump to content
  • Aktuální cíle darů

P406C - nejdou zadní mlhovky...

@re

Recommended Posts

Zdravím,

všiml jsem si, že mi nesvítí zadní mlhovka (ani v druhém světle, když jsem patici vyndal a žárovku nasadil).

pojistky jsou ok

žárovka taky

může to mít spojitost s tím, že nemám přední mlhovky, i když tam původně byly, popř. měl jsem tažné, které jsem sundal?

Všiml jsem si, že u zadního světla nemám jeden káblík zapojený... viz.obr.

zadnisvetlo.jpg

jdu na technickou a nechci, aby mně kvůli mlhovkám vyhodili...

Díky

Souvisí to s tažným, mlhovky jsou jakýmsi záhadným způsobem propojeny seriově přes tažné. Pokud je ten konektor jako jsem měl já, tak jej stačí propojit drátkem a mlhovky budou svítit. Ale opatrně, tak jsem to měl já, nemusí to být úplně totéž :myslim

v zasuvce na tažny byva mikro spinač ktery při zapojeni vozejku odpoji mlhovky na aute. tak po odmontovani zasuvky je to jako kdyby byl zapojenej vozejk.

zkus kouknout jestli to neni tim.

pokud je tam origo ele. pug k tažnymu tak ju odpoj od svetel a zapoj tam konektor ze svazku auta.

Původně zaslal: čakom

v zasuvce na tažny byva mikro spinač ktery při zapojeni vozejku odpoji mlhovky na aute. tak po odmontovani zasuvky je to jako kdyby byl zapojenej vozejk.

zkus kouknout jestli to neni tim.

pokud je tam origo ele. pug k tažnymu tak ju odpoj od svetel a zapoj tam konektor ze svazku auta.

ano, mělo by to být origo peugeot... ten konektor by asi měl být u zad.světla že? resp. u cd měniče? zítra se na to zkusím podívat... díky za rady!

jj je to na obou stranach. ze svetla se odděla konektor zapoji se do kabelaže od tažnyho a na te kabelaže je konektor co se zapoji do svetla. takže když to zas zapojiš bez te kabelaže od svazku tak by to mělo fungovat.

Původně zaslal: čakom

jj je to na obou stranach. ze svetla se odděla konektor zapoji se do kabelaže od tažnyho a na te kabelaže je konektor co se zapoji do svetla. takže když to zas zapojiš bez te kabelaže od svazku tak by to mělo fungovat.

Takže vyřešeno, stačilo přepojit kabeláž. Moc díky za pomoc!