dedas Odesláno 27. srpen 2010 Odesláno 27. srpen 2010 Ahoj mam je dotaz,zda jsou uz od výrobce nataženy kabely k reprákům v zadních dveřích 307 1.4 benzin 2004 dik za odpověd [upravil dne 27/8/2010 Béďa] Citovat
Pa.vlos Odesláno 27. srpen 2010 Odesláno 27. srpen 2010 Zřejmě nejsou. Pokud ti teda někdo nevyndal originál repro, ale to by si moc nepomohl.... asi je to základní výbava.... Citovat
Pa.vlos Odesláno 27. srpen 2010 Odesláno 27. srpen 2010 Pro jistotu na to ale mrkni nikdy nevíš..... Citovat
dedas Odesláno 27. srpen 2010 Autor Odesláno 27. srpen 2010 Diky všem za odpověď.Mám tu 307 jen krátce a ještě bych se zeptal na rozdělání tapícirování u zadních dveří nechtěl bych něco pokazit předem všem děkuji za rady Citovat
Pa.vlos Odesláno 28. srpen 2010 Odesláno 28. srpen 2010 Po obvodu tapece jsou asi 3 šroubky, jeden je v madle zavírání dveří. Všechny šroubky samozřejmě ven, dále vycvaknout rámeček kliky. S kličkou u oken bohužel neporadím..... Celý tapec je jen nacvakaný umělohmotnými špuntíky...takže zasuň nejlépe nějakou kartu ( kreditku apod. ) pod tapec a postupně to projeď až do horní poloviny, vždy když narazíš na špunt tak trhni, jakmile odděláš 2 tak už to jde lépe. Pozor rádi se lámou...... Citovat
Existujuci Odesláno 28. srpen 2010 Odesláno 28. srpen 2010 Doporucujem pred demontazou si kupit nove stupliky.Urcite sa ti niektore zlomia ale najlepsie je dat vsetky nove aby ti tapacir potom pri zatvarani dveri neodskakoval od dveri. A co sa klucky tyka tak ju normalne len silou vytiahni smerom od stredu dveri von. Mal som to rozobrate uz asi 10 krat. Nieje to tazke. Zacinaj s demontazou odspodu. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.