Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj mam je dotaz,zda jsou uz od výrobce nataženy kabely k reprákům v zadních dveřích 307 1.4 benzin 2004 dik za odpověd

[upravil dne 27/8/2010 Béďa]

Odesláno

Diky všem za odpověď.Mám tu 307 jen krátce a ještě bych se zeptal na rozdělání tapícirování u zadních dveří nechtěl bych něco pokazit předem všem děkuji za rady

Odesláno

Po obvodu tapece jsou asi 3 šroubky, jeden je v madle zavírání dveří. Všechny šroubky samozřejmě ven, dále vycvaknout rámeček kliky. S kličkou u oken bohužel neporadím..... Celý tapec je jen nacvakaný umělohmotnými špuntíky...takže zasuň nejlépe nějakou kartu ( kreditku apod. ) pod tapec a postupně to projeď až do horní poloviny, vždy když narazíš na špunt tak trhni, jakmile odděláš 2 tak už to jde lépe. Pozor rádi se lámou......

Odesláno

Doporucujem pred demontazou si kupit nove stupliky.Urcite sa ti niektore zlomia ale najlepsie je dat vsetky nove aby ti tapacir potom pri zatvarani dveri neodskakoval od dveri. A co sa klucky tyka tak ju normalne len silou vytiahni smerom od stredu dveri von. Mal som to rozobrate uz asi 10 krat. Nieje to tazke. Zacinaj s demontazou odspodu.

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...