Jump to content
  • Aktuální cíle darů

Cvakání u levého předního kola

Flying_dragon

Recommended Posts

ZDravím lididičky. Mám problém s mým francouzem. Když jedu a to jak pomalu, tak rychle, tak od levého předního kola něco cvaká a docela dost. Dělá to jen někdy a hlavně, když zatáčím. Čím více zatáčím, tím více to cvaká. Měl jsem to na heveru a když točím kolama, tak nic,a le když s nima cuknu, tak někdy se to ozve jakoby u převodovky. JE to takový divný zvuk,jako když škrtáte plechem o kov. Zajímalo by mě, co by to mohlo opravdu být, protože se hrozím, pokud by to byla opravdu ta převodovka. Ale hlavně když jsem koukal, tak jak je diferák u předních poloos, tak je tam silikonový t mel, takže páni v servisu už tam něco museli dělat. Všechno jde od tamtud, ale ptám se, kdyby s ním už někdo náhodou přišel do styku. Dík moc všem za pomoc.

Mám 407 HDI 135, r.v. 2005, hatchback, 95tis najeto.

Původně zaslal: Flying_dragon

To jsem také myslel, jenže ten zvuk jde od převodovky a to zhruba v místech v polovině převodovky. Jenže za tou převodovkou, tedy mezi ní a kabinou je diferák a někde v těch místech. Homokine%Ták bohužel ne :(

Měl bych ještě dotaz a to zda jde z motoru 1.8 16V benzín dát převodovka do mého 2.0 HDi 135. Dík za radu. Mám možnost jí levně sehnat, tak by mě zajímalo, zda to někdo neví, zda to jde proměnit.