zolco Odesláno 23. srpen 2010 Odesláno 23. srpen 2010 Čaute chalani!Chcel by som rozobrať spojkový valček čo ide do prevodovky.Skúsil som s ním točiť ale nechcel vyliezť.Nevie niekdo ako sa to rozoberá??? foto: [upravil dne 26/8/10 zolco] Citovat
Benžík Odesláno 24. srpen 2010 Odesláno 24. srpen 2010 To se ma vymenovat jako celek, i s hadickama a nadrzkou a s pistkama. Vubec se to nema rozebirat ani otvirat. Urcite je tu nekdo, kdo vymysli, jak opravit jednotlivy dily toho ovladani spojky. Citovat
zolco Odesláno 24. srpen 2010 Autor Odesláno 24. srpen 2010 ja to chcem vybrať z prevodovky,lebo mi vrzgá spojka. Citovat
gen.Migen Odesláno 24. srpen 2010 Odesláno 24. srpen 2010 Kdysi jsem to dělal, a myslim že stačilo zatlačit směrem do spojky ten černej valec (jen trochu) a pak pootočit na jednu stranu. Je to takovej \"bajonet\" Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.