Šalda Odesláno 17. srpen 2010 Odesláno 17. srpen 2010 Nemá mít silikony, u normálních by se jí nic nestalo:aut Citovat
vendelinek Odesláno 17. srpen 2010 Odesláno 17. srpen 2010 proč jí neolejzrovali dole,tam silikony nejsou, Citovat
Šalda Odesláno 17. srpen 2010 Odesláno 17. srpen 2010 Vendi, protože na přejetýho netopýra není nikdo zvědavej:aut Citovat
309GT Odesláno 22. srpen 2010 Odesláno 22. srpen 2010 Původně zaslal: Šalda Vendi, protože na přejetýho netopýra není nikdo zvědavej:aut :potlesk:potlesk:potlesk :D:D:D Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.