Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Recommended Posts

Odesláno

Ahoj všichni,nemáte někdo nákou zkušenost opravy karosérie po kroupách?

Včera mě to na Jižním městě pěkně zdemolovalo obě auta break tak i hatbach.V servisu Peugeot mi řekli,že to řeší vyměnou všech postižených dílů mimo sloupků,ty prej se pokusí nák opravit.Odhad ceny asi 80 000kč,informace po telefonu.A nebo to řešit vytlačováním tachnikou PDR,ale pochybuji o tom,že vytáhnou všechny ďolíky hlavně na sloupkách.

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...