mobilnik Odesláno 16. srpen 2010 Odesláno 16. srpen 2010 Ahoj všichni,nemáte někdo nákou zkušenost opravy karosérie po kroupách? Včera mě to na Jižním městě pěkně zdemolovalo obě auta break tak i hatbach.V servisu Peugeot mi řekli,že to řeší vyměnou všech postižených dílů mimo sloupků,ty prej se pokusí nák opravit.Odhad ceny asi 80 000kč,informace po telefonu.A nebo to řešit vytlačováním tachnikou PDR,ale pochybuji o tom,že vytáhnou všechny ďolíky hlavně na sloupkách.
MirasCC Odesláno 16. srpen 2010 Odesláno 16. srpen 2010 Nejsi první a bohužel asi ani poslední Mrkni sem: http://www.peugeot-club.com/topic/56877-oprava-karoserie/ Tady lock, kdyžtak pokračuj v tom tématu v Servisu.
Recommended Posts