Maty Odesláno 13. listopad 2004 Odesláno 13. listopad 2004 zdravim, chci si koupil nový litaky na 406 potřebuju rozměr 6Jx15\" rozteč4x108 Výrobci uvádějí i zális ET a to mi chybí. V TP mám 4. 18 ale nevím zda je to ono a nebo jestli na tom ET moc zaleží a co to vůbec je. Poradí někdo? Díky Citovat
Dave_k Odesláno 13. listopad 2004 Odesláno 13. listopad 2004 Třeba tady MK405 o tom něco píše. Citovat
michal cermak Odesláno 13. listopad 2004 Odesláno 13. listopad 2004 Na 406 je ET 18.Co je ET se dovíš na www.e-pneu.cz v sekci TECHNICKÁ PODPORA. Citovat
Sepp Odesláno 15. listopad 2004 Odesláno 15. listopad 2004 Takze si opet udelam reklamu - koukni se na me stranky a tam to najdes primo na 406-ku Citovat
Dave_k Odesláno 16. listopad 2004 Odesláno 16. listopad 2004 Promiň Seppe já na tebe úplně zapoměl. Pořád jsem si říkal že jsem o tom někde čet, ale nemoch jsem si vzpomenout kde. Citovat
Guest ZILA Odesláno 17. listopad 2004 Odesláno 17. listopad 2004 http://www.e-pneu.cz/alu_vyprodej.php Citovat
Guest andy99 Odesláno 23. duben 2005 Odesláno 23. duben 2005 J8 mam v techničáku taky 4.18. Hliníky sem koupil s ET 15 a je to v pohodě. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.