aka Odesláno 22. září 2010 Odesláno 22. září 2010 Miro, neplac, my tam mame za prujezd dvojku, pritom vidim jen jednu chybu,ostatne o te nam i rikali, ale co, nenit o jedno? toho jsem se vzdycky desila, kdyz se zverejnovaly vysledky, ze tam nekdo najde chybu a my nekomu ukrivdili.... Citovat
Pepito Odesláno 22. září 2010 Odesláno 22. září 2010 Nějaké podrobnější výsledky OZ jsou v příloze: Prosím,prosím v jakém programu to mám otevřít? Nějak se mi to nedaří Citovat
Mildík Odesláno 22. září 2010 Odesláno 22. září 2010 Stačí zdarma stáhnout Open office 3.1, a, najdeš to. Čauky pepito:papa:roker Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.