S.p.o.o.p Odesláno 19. červenec 2010 Odesláno 19. červenec 2010 zdravim. zjistil jsem ze kdyz v malych zatackach mirne otocim volantem doleva ozyva se z praveho (nejspis zadniho) kola piskani... co to dela? spatne lozisko? pokud ano kolik me bude stat vymena? diky [upravil dne 19/7/10 S.p.o.o.p] Citovat
@re Odesláno 19. červenec 2010 Odesláno 19. červenec 2010 Původně zaslal: S.p.o.o.p zdravim. zjistil jsem ze kdyz v malych zatackach mirne otocim volantem doleva ozyva se z praveho (nejspis zadniho) kola piskani... co to dela? spatne lozisko? pokud ano kolik me bude stat vymena? diky asi ložisko... jedno zrovna prodávám, nové, origo peug. Topic Citovat
S.p.o.o.p Odesláno 19. červenec 2010 Autor Odesláno 19. červenec 2010 nahodou nevis jestli je to na novej a starej tip coupe stejny....melo by byt ne?.... pokud ano tak bychom se urcite domluvili Citovat
S.p.o.o.p Odesláno 19. červenec 2010 Autor Odesláno 19. červenec 2010 a jeste jeden problem......obcas po nastartovani mi skoci hlaska : breake falut (nebo tak nejak - nestiham to nevim jak to nastavit na delsi dobu ukazovani te hlasky, nekde jak to prenastavit jsem tu cetl ale nemohu to najit) ).... kazdopadne potom mi pada pedal brzdy.... seslapnu a pomale se propada.... za jizdy normalne brzdi ( ted nevim jestli se propada i za jizdy).... setkal se nekdo s necim podobnym??? Citovat
ozzy56 Odesláno 19. červenec 2010 Odesláno 19. červenec 2010 zkus diag., je to obecně porucha brzd (brake fault) Citovat
jozefsv Odesláno 19. červenec 2010 Odesláno 19. červenec 2010 piskanie mi sposobovali na zadnom kole brzdice.v servise zhodili dole brzdic a prestriekali to wdckom a popretlacali to.potom to nasadili a odvtedy mi to nepiska.mne to uz piskalo nenormalne.bola to oprava na 20 minut.bola to len nudzova oprava,ten brzdic vobec skoro nevracal a bolo mi odporucene kupit novu sadu gumiciek a potom to nanovo premazat a vymenit gumicky.pri zatoceni to piskalo viac alebo na duhu stranu prestalo.bol to zadny brzdic.lozisko podla mna nepiska ale huci Citovat
Chepp Odesláno 19. červenec 2010 Odesláno 19. červenec 2010 stejny nazor jako josefsv... mnel sem presne ty samy oba dva pripady... jak v haji lozisko tak zasekly brzic..... lozisko huci. brzdic piska. Citovat
jojo0608 Odesláno 20. červenec 2010 Odesláno 20. červenec 2010 Pred týždňom som to tiež riešil, bol zaseknutý piestik v brzdiči. Citovat
S.p.o.o.p Odesláno 20. červenec 2010 Autor Odesláno 20. červenec 2010 super to se mi celkem ulevilo snad to bude ten brzdic.... jen co budu moct tak na to kouknu.... diky a ted me napada to by mohlo souviset i s tim problemem s brzdovym pedalem. nebo ne? Citovat
733thunder Odesláno 10. březen 2011 Odesláno 10. březen 2011 Mam podobny problem s piskanim.Pri zatoceni kolies pocujem piskanie.Nie som si ale isty ci to ide zpredu alebo zozadu Nedavno som menil vzadu kotuce a platnicky,moze to mat suvislost? Spotreba sa nezvysila,kolesa sa neprehrievaju. Vedel by niekto poradit? Citovat
Bjukemen Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 ..mne to tiež po vymene zadnych brzd začali pískať,treba to rozobrať a cele to poriadne očistiť a premazať aby to nedrhlo a vracalo to Citovat
Edison Odesláno 13. březen 2011 Odesláno 13. březen 2011 ¨Pískání na z. kole mi dělaly brdy... Rozebrat, sundat prase. Kompletně vyčistit. Pístky, válce, vodící trny... Citovat
733thunder Odesláno 7. duben 2011 Odesláno 7. duben 2011 V jednom prispevku bolo pisane ze piskanie brz pocas jazdy sposobuju hrany kotucov ktore sa vytvaraju ich postupnym opotrebovanim a staci nechat jemne zarovnat hrany kotucov. Presne to iste mi poradil mechanik.Vravel ze to mozu sposobovat vibracie pri ktorych narazaju platnicky o tie spominane hrany.Koleso sa neprehrieva,vsetko brzdi ako ma.Len to obcas piska.Strmene som precistil,nanosy spiny,blata,prachu som odstranil,valceky isli lahucko.Zaseknute valceky vylucil.Necham to zarovnat a uvidim ci to pomoze. [upravil dne 7/4/11 21:17 733thunder] Citovat
jozefsv Odesláno 7. duben 2011 Odesláno 7. duben 2011 osobne som mal zaseknuty brzdic,cize ziadne opotrebenie kotuca.piskalo to neustale az doslova zhorel kotuc a musel som ho vymenit.podobny problem riesim na druhej strane.rozchodil som to olejom ale treba vymenit gumene voditka s prachovkami. hrany kotucov zrazit to je tak riesenie na urcity pocet km. Citovat
733thunder Odesláno 8. duben 2011 Odesláno 8. duben 2011 Opravnu sadu na predne brzdy mam doma,takze vymenim hned aj tu,nechce sa mi robit dvojitu robotu:) Citovat
733thunder Odesláno 8. duben 2011 Odesláno 8. duben 2011 Mozno hlupa otazka,ale co vsetko treba mazat na brzdach? Citovat
733thunder Odesláno 10. duben 2011 Odesláno 10. duben 2011 Tak som dnes rozobral brzdy.Valceky a aj tesnenia boli ako nove,vsetko namazane,nic sa nezasekavalo.Piskanie naozaj sposobuju platnicky pri kontakte s hranou kotuca. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.