Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vhodna velikost kol a ET...


Balci

Recommended Posts

Supetr : jako je pravda ze kdyz se divam na pravitko tak mi to pripada tech 10 cisel taky dost ale jak jsem psal melo by to tak byt. Jinak jsi me asi zlomil. Koupim ty 17\" 205/50 a origa 16\" 205/55 necham jako ty na zimu. Jinak chlapy jestli k tomu ma co kdo rict piste. Nejlepe i s fotkama. Myslim ze nebudu zdaleka sam koho zajima jak vypadaji ruzne kola a profily na nasich 307kach. Az budu mit cas taky hodim foto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Balci: Dobre delas :super Na 17\" to proste vypada uz jako auto :aut Ja mam na zimu origo 16\" Cotya a na leto tyhle 17\" Challengery. Podle me je pri sirce 205 profil 50 nutnej, jinak by tam byla mezi kolem a blatnikem dira jak do pr.. :D Pak to vypada spis trapne a celej efekt 17\" je v riti :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

205/50 R17 je na 307 štandardný rozmer a Hdi-čka alebo 100Kw benzín ho majú aj zapísaný ako alternatívu v TP. Čiže rozdiel obvodu kolesa bude (to proste vždy), ale úplne zanedbateľný. Určite je to lepší rozmer ako napr. 205/45 - tam to asi fakt bude ukazovať kraviny na budíkoch + to nebude vyzerať dobre kvôli spomínaným dieram na blatníkoch. A ver mi, že ten 1 palec na tom budeš sakramensky vidieť :) Ja mám 16-ky a strašne ľutujem, problém len je, že tak isto mám benzín a 17 nemám zapísané v TP (nechcel som to riskovať) :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...

pneu 195/45 R16 nebudeš mít v TP.....patří tam 205/55 R16 a co se týče alu disku tak tam také nepatří a při ET 35 a 7,5J se bojím že bude dřít o podběh zevnitř...4X108 je v pořádku ale musí mít středovou díru 65mm(peugeot)...

Do 307mičky patří 195/65 R15 ET27,6J..205/55 R16 ET31,6,5J....případně jako já 205/50 R17 ET31,6,5J

:papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...