S.p.o.o.p Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 Zdravim.... Chtel bych se Vas zeptat jestli nevite o nejakym dobrym servisu na Vysocine... pobliz Trebice... Dekuji Citovat
vendelinek Odesláno 4. červenec 2010 Odesláno 4. červenec 2010 do http://www.autopraktik.cz se nebojim zajet,když něco potřebuju,jsem s nima spokojenej, nebo ještě tady http://www.autodomin.cz/ tady jsou klucí taky šikovný nejni to od vás tak daleko [upravil dne 4.7.2010 vendi.stejskal] Citovat
S.p.o.o.p Odesláno 4. červenec 2010 Autor Odesláno 4. červenec 2010 Diky za tipy....Nikdo jiny o nicem nevi? Citovat
Medvěd Odesláno 4. červenec 2010 Odesláno 4. červenec 2010 Primo v Trebici jsem znal sikovneho autoelektrikare, treba by o necem vedel. Kontakt: Milan Nedelka, tel. 732 606 333. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.