Guest servisman Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 jelikož už u dvou aut s 30ti pinem mne nenačetlo diagnostiku tak prosím kdo má přechodku 30pin na 16 zda souhlasí toto schéma propojení kabelů http://www.motordiag.cz/produkt/redukce-psa30 [upravil dne 7/7/10 honza406]
Dopiťák Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 zdarec schema jestli pasuje nevim ale tenhle kabel mam asi stejnej jen od jine firmy.. jinak s tim delam 406ky v poho vse jede..
Guest servisman Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 právě podle schéma co tam je mi nepasují některé konektory nemohl bys jej proměřit ??
Dopiťák Odesláno 3. červenec 2010 Odesláno 3. červenec 2010 hned tet ne ale vecer nebo zejtra rano bych se na to mohl kouknout..
Guest servisman Odesláno 5. červenec 2010 Odesláno 5. červenec 2010 je tu plno co má dia a neporadí co a jak to má zapojený ??????Abych mohl porovnat
shark734 Odesláno 5. červenec 2010 Odesláno 5. červenec 2010 podla tej schemy mi to nejako nesedi...napr na 30pine c25 je na 16pine 13...meral som to len tak nahodne a sedeli mi asi tak 3 piny
HonzaZ Odesláno 5. červenec 2010 Odesláno 5. červenec 2010 Když jsem si pořídil tuto redukci, tak jsem zkoušel proměřit zapojení pinů podle tohoto schematu a nesedělo to. Zatím jsem jí v praxi nepoužil, takže zatím nevím zda funguje.
Guest servisman Odesláno 6. červenec 2010 Odesláno 6. červenec 2010 tak najde se někdo kdo má funkční 30pinovku a funguje mu diagnostika a dá popis čili kam patří konektory? zda-li odpovídá to schéme či ne ?
Guest servisman Odesláno 7. červenec 2010 Odesláno 7. červenec 2010 Děkuji není třeba prostě 30ti pinaři mají smulu ,16cka mi maka jak divá a jsem spokojen .
Dopiťák Odesláno 8. červenec 2010 Odesláno 8. červenec 2010 osazeni mam stejny jako petr nakreslil..ale propipat to nemuzu jelikoz nemuzu najit uzky jehly k meraku..
Guest servisman Odesláno 8. červenec 2010 Odesláno 8. červenec 2010 Pe.tr díky 5 nikam nevede ? je tam 2x 10?? tommas11 sorry ale taky nemám uzký jehly tak jsem si vypomohl jehlami na šití ,či stačíl by i zvonkový drátek [upravil dne 8/7/10 honza406]
Pe.Tr Odesláno 8. červenec 2010 Odesláno 8. červenec 2010 5 je uplně prázdná tedy bez pinu a 10 je opravdu dvakrát , ja použil ohnutou kancl svorku
Guest servisman Odesláno 8. červenec 2010 Odesláno 8. červenec 2010 koukám že to č... bratři pěkně zkur....no přeháži piny a pak uvidím až se někdo ukáže s 30ti pinem tak vyzkouším funkčnost jak to maká.zatím DĚKUJI
Guest servisman Odesláno 8. červenec 2010 Odesláno 8. červenec 2010 nevím není na 16 ctce ta 4 propojena s 5 kou??
Dopiťák Odesláno 8. červenec 2010 Odesláno 8. červenec 2010 po promereni to mam do 13ky na can zasuvce stejny potom to mam jiny..nakreslim schema a vecer ho nahodim na net az budu u myho pc
Pe.Tr Odesláno 8. červenec 2010 Odesláno 8. červenec 2010 Původně zaslal: honza406 nevím není na 16 ctce ta 4 propojena s 5 kou?? neni tam vubec pin , je to opravdu volná díra
Guest servisman Odesláno 8. červenec 2010 Odesláno 8. červenec 2010 tak já tam mám pin v 16 a právě je propojená 4 s 5 m+la by to býti kostra a komunikační kostra
Guest servisman Odesláno 8. červenec 2010 Odesláno 8. červenec 2010 Původně zaslal: tommas11 po promereni to mam do 13ky na can zasuvce stejny potom to mam jiny..nakreslim schema a vecer ho nahodim na net az budu u myho pc Doprkýnka kolik verzí tu budeme mýti ? A tu svoji jsi už vyzkoušel na něčí 30 zászvce ??
Recommended Posts