Peugeot_22 Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 ví někdo kde se dá sehnat náká kvalitní nálepka šachnovice na strechu? Citovat
koblih69 Odesláno 1. červenec 2010 Odesláno 1. červenec 2010 Tady ti to vyrobí bezproblémů, ale jak stím bude auto vypadat to bych raději nekomentoval http://www.tuning-samolepy.cz Citovat
Fanyno026 Odesláno 2. červenec 2010 Odesláno 2. červenec 2010 ja ji mam jeste doma kotel sachovnice Citovat
Peugeot_22 Odesláno 2. červenec 2010 Autor Odesláno 2. červenec 2010 Původně zaslal: Fanyno026 ja ji mam jeste doma kotel sachovnice [/quote ok tak jestly teda jeste mám tak se mi nekdy ozvy pres icq a domluvíme se:super [upravil dne 2/7/10 Peugeot_22] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.