Bohumil Odesláno 9. listopad 2004 Odesláno 9. listopad 2004 Tak to je teda dobrý předehřívadlo na dřeváky.:D:D Citovat
pipko Odesláno 9. listopad 2004 Odesláno 9. listopad 2004 no a mas boty celko teplucke mozes tam predhrievat aj ponozky spodne pradlo co len chces:D Citovat
Bohumil Odesláno 9. listopad 2004 Odesláno 9. listopad 2004 Že by se to dalo používat i jako sušička?:D:D Citovat
lamancha Odesláno 9. listopad 2004 Autor Odesláno 9. listopad 2004 nozky si ohrivejte kde chcete, ale kdyz tam narvete svaciny se salamem na 12 hodinovou cestu pro 4clenou rodinu a pak tahate tousty se zelenym salamem tak vas to na.....:mad:krapet prehanim,\\ale jen trochu Citovat
Bohumil Odesláno 10. listopad 2004 Odesláno 10. listopad 2004 Mě teda ještě nenapadlo, rvát svačinu do schránky před spolujezcem. Ale jednou, v počátcích vlastnictví Jeana, jsem špekuloval proč tam ta díra od který vede něco někam vlastně je. Nešpekuloval bych kdybych si pořádně přečetl manuál. Citovat
lamancha Odesláno 10. listopad 2004 Autor Odesláno 10. listopad 2004 No ja si myslim, ze prave na svaciny tam ta KLIMATIZOVANA schranka je, proto jsem z toho byl tak nadseny:o Citovat
Bohumil Odesláno 11. listopad 2004 Odesláno 11. listopad 2004 No, tak mi řekni, jak je to zařízený v zimě když topíš, aby to ve schráce chladilo. Citovat
lamancha Odesláno 11. listopad 2004 Autor Odesláno 11. listopad 2004 no prave, ze neni ja jsem myslel,\\ze tam bude nejaky dvojoty okruh - klima uvnitr auta a druhy na tu lednicku, dealer mi tvrdil, ze tam tech 10 stupnu je Citovat
Bohumil Odesláno 12. listopad 2004 Odesláno 12. listopad 2004 Aha, tak to by muselo mít dvouzónovou klimu, aby to někde chladilo a jinde topilo. Citovat
lamancha Odesláno 12. listopad 2004 Autor Odesláno 12. listopad 2004 jo, ale to uz se do aut montuje bezne, pod pojmem klimatizovana skrinka, si nepredstavuji neco , co drzi stejnou teplotu jaka je uvnitr auta:o Citovat
Bohumil Odesláno 12. listopad 2004 Odesláno 12. listopad 2004 Tak to si budeš muset pořídit nějaký chladící box.:o:o Citovat
Bohumil Odesláno 12. listopad 2004 Odesláno 12. listopad 2004 Tak a jsme zase nějak ujeli od tématu. Citovat
lamancha Odesláno 12. listopad 2004 Autor Odesláno 12. listopad 2004 chladici box mam, ale v kufru - ostatne to bylo plus proti Toyote, ze P ma12V zasuvku v kufru. Citovat
Bohumil Odesláno 13. listopad 2004 Odesláno 13. listopad 2004 No tak vidíš, na co si ztěžuješ?!? Ještě to dotáhnout k dokonalosti a zavést chlazení do schránky u spolujezce.:D:D Citovat
lamancha Odesláno 17. listopad 2004 Autor Odesláno 17. listopad 2004 ja si nestezuji, ale ztezuje mi to zivot:mad: Citovat
Bohumil Odesláno 19. listopad 2004 Odesláno 19. listopad 2004 Život není peříčko, ale je lepší jezdit tak, aby k automatické aktivaci výstražných světel pokud možno nedocházelo. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.