Saaw Odesláno 25. červen 2010 Odesláno 25. červen 2010 Zdravim, postupne sa mi zacal objavovat cudny zvuk niekde z dolnej casti asi B stlpikov a mozno aj C. Neviem presne identifikovat to miesto. Prejavuje sa to napr ked prechadzam nejakym spomalovacom, alebo pomali prechadzam jamou v ceste a podobne. Ide o praskavy/klepotavy zvuk, ako keby sa krutil ram alebo nieco. Neviete mi poradit co to moze byt? Ide o 3 dv. 206 1,4 rv 2006, na karoserii nie je vidiet ziadne viditelne poskodenia. Dakujem za rady a nazory. Citovat
JuloI Odesláno 25. červen 2010 Odesláno 25. červen 2010 nebude to na napave? Alebo pozri ci sa ti poriadne zatvvaraju dvere. Citovat
Saaw Odesláno 25. červen 2010 Autor Odesláno 25. červen 2010 asi si myslel naprava, ze? neviem, nemam to ako zistit.. som typ ze ked sa nieco potentuje, tak to hodim do servisu lebo sa mi s tym nechce babrat takze pohladom neviem zistit kde je problem a do rozoberania si netrufam.. dvere sa zatvaraju ok, tam problem asi nebude, hovorim, skor to bude nejaky problem tam niekde okolo spodku auta, hlavne sa to oziva pri prejazdoch nerovnosti, alebo ked je kriva cesta a auto sa trochu musi skrutit.. preto chcem najprv aspon priblizne zistit co to je, aby som zbytocne nesiel do servisu a necaloval peniaze ked to bude hovadina ktoru ani riesit netreba.. momentalne mi lezie na nervy ten zvuk kedze to auto ma len 4 roky a najazdenych sprostych 35 tisic km.... to je hadam trochu skoro na nejake zavaznejsie technicke problemy.. Citovat
zaxon Odesláno 26. červen 2010 Odesláno 26. červen 2010 Tohle mi začalo dělat,když jsem jednou převážel v autě větší kus a musel jsem odklopit zadní sedačky,po zaklapnutí sedaček začlo vrzání,po delší době jsem přišel na to že to dělá ten zámek sedaček,zkus je odklopit a pojezdit s odklopenýma,pokud přestane vrzat tak je to tím. Citovat
winco Odesláno 26. červen 2010 Odesláno 26. červen 2010 zdravim.....ja mám podobný problem, som to tu už par krat spomýnal ale nedostalo sa mi ešte odpovede Vždy ked prejdem po nerovnosti najmmä predným pravým kolesom tak sa mi ozve taky štrngotavý zvuk. Zvuk ide niekde spod auta pretože ho je počuť len pri otvorenom okne a vypnutom radiu. Je to taky štrngotavý zvuk ako ked zatrasete zväzkom kluči alebo niečo podobne. Mám podozrenie, že by to mohlo byť rosipaným katalizatorom, pretože emisie mám tiež nahovno Jedná sa o 206 čo mám napíasnu dole v profile Citovat
Saaw Odesláno 26. červen 2010 Autor Odesláno 26. červen 2010 zaxon, sedadlo to urcite nebude, zvuk vychadza mimo interieru.. winco, no neviem ci to je strngotavy zvuk, mne to skor pripomina praskanie kovu alebo nieco take... a neviem ci na aute s 35 tis. km moze uz odczadzat katalizator.. skor nie ako ano.. ja skor podozrievam ze sa nejak kruti karoseria a niekde je horsi zvar a tam to nejak hrkoce.. ale to je len moj odhad.. [upravil dne 26/6/10 Saaw] Citovat
winco Odesláno 26. červen 2010 Odesláno 26. červen 2010 Saaw: ja netvrdim že ten isty problem máš čo ja. Ja som sa chcel len tak nenapadne votreť do vlakna. Za to sa ti ospravedlňujem Citovat
Saaw Odesláno 26. červen 2010 Autor Odesláno 26. červen 2010 nie, to je v pohode.. ja som myslel ze tipujes co moze byt problem u teba aj u mna.. kludne mozu ludia radit aj k tvojmu problemu.. len zatial nepadlo realne riesenie.. tak uvidime ci sa niekto najde co bude vediet co tieto zvuky jak u teba tak u mna znamenaju.. Citovat
winco Odesláno 26. červen 2010 Odesláno 26. červen 2010 tak ja som to tu už par krat riešil a nikto mi zatial neporadil ale jedine čo ma tak napadlo je vyhodiť kat a dať tam trubku ale to ma momentálne trochu ešte čas Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.