306gti6 Odesláno 18. červen 2010 Odesláno 18. červen 2010 Nievie nahodou niekto ci a ako sa daju vymazat KM z palubky?Menil som olej a chcem resetovat KM do dalsej vymeny oleja-ide to vobec vymazat cez palubovku ci len diagnostikou? Diky.... Citovat
olda Odesláno 18. červen 2010 Odesláno 18. červen 2010 Při vypnutém zapalování zmáčkni tlačítko na nulování km a pořád ho drž,pak zapni klíček počkej,až skončí odpočítávání a hotovo. Citovat
olda Odesláno 18. červen 2010 Odesláno 18. červen 2010 Je to stejné jak na 306ce a všech ostatních autech. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.