Lukasts Odesláno 17. červen 2010 Odesláno 17. červen 2010 zdravím, ještě jeden problém, dnes při jízdě nad 50 km v hodině, na rychlost tři a výš, mi tak divné škrvklá a vibruje pedál spojky - při sešlápnutí a dělá to i když mám zařazíno a pustím pedál plynu, jakmile přidám, tak to neškrkvlá a nevibruje. Co to může být? Citovat
Lukasts Odesláno 17. červen 2010 Autor Odesláno 17. červen 2010 mechanik mi radil, at vyměním celou převodovku, že to může být nějaké ložisko, kolik může stát? Citovat
sweetyboy Odesláno 17. červen 2010 Odesláno 17. červen 2010 ano neco podobneho mam i ja a mechanik mi rikal to same Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.