radom Odesláno 14. červen 2010 Odesláno 14. červen 2010 ahojte, neviete mi povedať, či spiatočkový spínač sa dá aj opraviť alebo je to len na výmenu? Citovat
ozzy56 Odesláno 14. červen 2010 Odesláno 14. červen 2010 většinou je to nerozebiratelný spínač, takže výměna za nový Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.