Šalda Odesláno 4. červen 2010 Odesláno 4. červen 2010 To je jedna z výhod:D Jen je hodně těžký potom tu pravou \"selku\" přesvědčit že je hezká, aby nechtěla pořád držet diety a podobný nesmysly:D Citovat
wooody Odesláno 5. červen 2010 Odesláno 5. červen 2010 ale vidim jak ti ta megan fox uvaří svíčkovou nebo nějakej gulášek, ty selk jsou sice ošklivější, ale užitečnější, nejsou pouze na koukání :-D Citovat
Aluška Odesláno 5. červen 2010 Odesláno 5. červen 2010 To peugeot09: díky, se budu červenat :mad: :D Ale opravdu si myslím, že baculatější holky, to mají s výběrem chlapa rozhodně složitější, můžu potvrdit i ze své zkušenosti, když jsem měla kolem 70kg, žádnej chlap o mě ani nezavadil . Když jsem vyrostla z puberty na necelých 60kg, tak to bylo rozhodně lepší , no a teď jsem se svojí postavou až na některý partie spokojená . Ale svíčkovou a gulášek bych klidně vařila, ale nevařím, protože na to je specialista moje skorotchýně, takže si toho užijeme ažaž a já vařím ostatní jídla, co zase ona neumí A ty Šaldo tady nekecej a stav se pro tu příručku :D.......ne vážně, koukali jsme včera při příjezdu do Brna, zda se nepotkáme, ale nic , takže domluva po tel. Citovat
Benžík Odesláno 5. červen 2010 Odesláno 5. červen 2010 Je to 405. ne 306, určitě to neva. Je to focený před dvěma lety v Chorvatsku, jednorázovym foťákem, náká ku**a nám ukradla náš fot\'ák , museli jsme si koupit jednorázovej. Digitály tam měli 2krát dražší než tady a samý nemožný a předpotopní . Citovat
Šalda Odesláno 5. červen 2010 Odesláno 5. červen 2010 wooody: proč myslíš že jsou selky ošklivější? Aluško, pro příručku se stavím, ale to už asi víš Tak tys vážila 70kilo?? Tos musela být krásná baba;) Benžíku, moc toho vidět není, ale vypadá to že slečna má to co má mít, soudím tak alespoň podle krásných nohou, mezi nima by se vrtělo:aut Citovat
Benžík Odesláno 5. červen 2010 Odesláno 5. červen 2010 Co by melo byt videt vic? Jsi na spravnym foru? Ale mas pravdu. A je to moje zena. Citovat
Šalda Odesláno 5. červen 2010 Odesláno 5. červen 2010 Benžíku, nemyslel jsem pochopitelně nic ero. měl jsem na mysli jen křivky, nic víc;) A gratuluji ke krásné ženě Citovat
ghotic.ghotic Odesláno 5. červen 2010 Odesláno 5. červen 2010 No tak taky zahlasuju. GRiMx se přesně trefil do mého vkusu-pak je ještě hezká třeba Milla Jovovich Holka nesmí vážit víc jak já a já su střízlík :-D [upravil dne 5/6/10 ghotic.ghotic] Citovat
peugeot09 Odesláno 5. červen 2010 Odesláno 5. červen 2010 Žádná sláva ta Mila. Lepčejší tahle \"noname\" slečna: [upravil dne 5/6/10 peugeot09] Citovat
ghotic.ghotic Odesláno 5. červen 2010 Odesláno 5. červen 2010 Ta by mi prsama vymlátila zuby ježíš-a jak jí asi budou vypadat po 2 dětech když teď už má takový... Citovat
Benžík Odesláno 6. červen 2010 Odesláno 6. červen 2010 Původně zaslal: Šalda Benžíku, nemyslel jsem pochopitelně nic ero. měl jsem na mysli jen křivky, nic víc;) A gratuluji ke krásné ženě JJ A díky. Citovat
peugeot09 Odesláno 6. červen 2010 Odesláno 6. červen 2010 ghotic.ghotic: Asi jsem divnej, ale při pohledu na tuhle slečnu mě vůbec nenapadlo se zabývat tím, jaké by asi měla prsa po dvou dětech. :bojim Citovat
Andreww Odesláno 6. červen 2010 Odesláno 6. červen 2010 Nějak se vám z toho začínají ztrácet auta hoši:D:D:D Citovat
GRiMx Odesláno 6. červen 2010 Autor Odesláno 6. červen 2010 Nějak se tu rozjela diskuze a fotky žádnýýýý Ať si má každej svůj vkus... je to každýho věc Citovat
hrasko Odesláno 6. červen 2010 Odesláno 6. červen 2010 tiez pridavam uplne cerstvu z Kamenneho Mlynu;) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.