bajza206 SW Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 mě nepřijde že by byla nějak hodně starší:aut:D:aut Citovat
Qcko Odesláno 31. květen 2010 Odesláno 31. květen 2010 Tak o tebe vieme ze mas paradnu karu a este paradnejsiu slecnu:super Citovat
306gti6 Odesláno 1. červen 2010 Odesláno 1. červen 2010 Qcko: ale no....zase ma tolko nechval lebo sa budem cervanat:D Citovat
peugeot09 Odesláno 2. červen 2010 Odesláno 2. červen 2010 Taky valím oči. Že bych taky založil podobné téma ve 206? Citovat
GRiMx Odesláno 2. červen 2010 Autor Odesláno 2. červen 2010 Původně zaslal: JoseA sakra kde k tym babám chodíte? kamkoliv .. leťej na pěkná auta :D:D:D Citovat
Šalda Odesláno 2. červen 2010 Odesláno 2. červen 2010 Nemáte někdo fotku 306 s nějakou pořádnou moravskou děvčicou?? A nebo snad holky krev a mlíko neletěj na 306???:aut Citovat
vendelinek Odesláno 2. červen 2010 Odesláno 2. červen 2010 ale jo,letěj :P foto ale nemám :P [upravil dne 2.6.2010 vendi.stejskal] Citovat
ghotic.ghotic Odesláno 2. červen 2010 Odesláno 2. červen 2010 Šalda já mám fotku s moravskou děvčicou ale že by byla krev a mlíko... :-D Citovat
Šalda Odesláno 2. červen 2010 Odesláno 2. červen 2010 Tak šup sem s ní, pořádná baba musí mít jak plnej předek tak i zadek Citovat
Šalda Odesláno 2. červen 2010 Odesláno 2. červen 2010 já sem se chodil dívat pořád, ale zatím jsem neviděl žádnou pořádnou babu:P Dámy na fotkách prominou:aut Hlavně mě sem zase nedávejte nějakou 200 kilovou, to už je i na mě moc silný kafe Citovat
Aluška Odesláno 3. červen 2010 Odesláno 3. červen 2010 To Šalda: A kdo se s tím plným předkem a zadkem má tahat?? :D Tak najdi někde na parkovišti 306, vezmi manželku, udělej foto a máš to . Citovat
Aluška Odesláno 3. červen 2010 Odesláno 3. červen 2010 Hmm myslím, že Šalda je opravdu na takový ty selky, takže toto ho asi taky nepotěší Myslím, že pro něho jsou ideální míry 80-100-80 :D :D Citovat
Qcko Odesláno 3. červen 2010 Odesláno 3. červen 2010 Nebudte nanho zli ... tak ma rad poriadne baby, kazdemu sa paci nieco ine:super Citovat
oni Odesláno 3. červen 2010 Odesláno 3. červen 2010 saldo ja vim o cem mluvis, neni nad babu tak akorat, ono drzet nekoho za kosti neni nic prijemnyho.. Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.