Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Hlavica riadiacej páky


matejgigi

Recommended Posts

Zdravím Vás, pred týždňom som si kúpil 407 SW 2,0 HDi a mám na ňom ošúchanú hlavicu riadiacej páky. To znamená, že kilometre nie sú skutočné, ako deklaroval predajca. Už sa Vám niekedy ošúchala hlavica páky až tak, že sa Vám predrala koža do plastu? Neviete mi niekto poradiť, ako sa dá demontovať táto hlavica? :myslim

Ďakujem za každú cennú radu :super

[upravil dne 19/5/10 matejgigi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: matejgigi

A ešte čo sa týka volantu, ktorého obrázok som tu práve vložil, dajú sa z neho nejakým spôsobom vybrať tie strieborné časti? Chcel by som ich nastriekať. Predpokladám, že sú z plastu... :roker

[upravil dne 19/5/10 matejgigi]

:papa no tak to by som aj ja rad poriesil - strasne sa to osuchalo....:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vážne? A po koľkých tisícoch kilometroch sa Ti to objavilo. Pretože predajca mi stiahol kilometre a pochybujem, že po 120 tis sa ošúcha volant a páka. Inak, pri predaji sa snažil byť veľmi skúsený a múdry a povedal mi, že to sa ošúcha po 50 tisícoch, že to sa často mení :D V duchu som sa dobre zasmial...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar mal som ten istý problém, ale ošúchanú som mal iba ľavú stranu Pokúšal som sa tie plasty opatrne nadvihnúť ale je to tam narazené na troch \"zaražkach\" pri vylupovaní som na každej strane ulomil po jednej zarážke:grr Nechal som si namiešať origo farbu a postupoval podla návodu /odmastiť, základ na plasty, vyschnúť,odmastiť, origo farba/ Keď som to nahadzoval povedal som si že to už dole dávať nebudem tak som to podlepil chemoprénom /drží ako cigáň sociálku:mrk/ a po pár tyždňoch sa mi začala ošuchavať aj tá nová farba Nakoniec som to vyutieral acetónom a mam to celé čierne Rozhodol som sa že to je pekné:P

Samozrejme som písal o plastoch na volante, hlavicu radiacej páky mam vpoho:D

[upravil dne 19/5/10 Dudko]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...