elton Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 Taky né, ale ta předváděčka v pieštanech to měla. Citovat
Martinsk Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 Šak cenník mám zmáknutý celý, a je to tam tak napísané. JBL nie je možné s AN01. AN01 je 7 miestna verzia. Tak sa píše v cenníku. Citovat
elton Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 To nevadí, tam ta předváděčka to prostě měla:aut Citovat
antired Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 omlouvam se za mystifikaci ohledne der a jbl v kufru! Citovat
antired Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 [upravil dne 30/3/11 22:01 antired] Citovat
elton Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 Stačí jednou, nemusíš to opakovat:D:D:D:D:papa aha, rychle opraveno. [upravil dne 30/3/11 22:02 elton] Citovat
elton Odesláno 30. březen 2011 Odesláno 30. březen 2011 Asi je JBL jen v pětimístné, aby basák nevytřepal osoby ve třetí řadě. Citovat
Vatsug Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 Patozzi: podívej se na tento loňský autosalon. http://www.autosalontv.cz/?year=2010&week=15 Citovat
cartmen Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 Tak jsem byl u obuvníka na přezutí a konečně mě prodejce zbavil dilemat ohledně vyndání rezervy a odbrždění auta bez zaplého motoru Citovat
rick Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 Sedí to,brzdí to a je na to spoleh:):) toť citace [upravil dne 31/3/11 14:27 rick] [upravil dne 31/3/11 14:27 rick] Citovat
rick Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 Já jsem byl včera-to ticho je paráda.Zimáky přeci jenom trošku hučeli. Brzdu jsem neměl v únoru naštudovanou a tak jsem při přezouvání musel sedět v autě Vadil mi tam sloup zdviže a po vypnutí motoru jsme auto nepopotlačili.Koukal jsem v návodu,že je na to taková zahnutá pružina,ale nechtělo se mi to zkoušet. Citovat
Vatsug Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 Proč řešíte odbržďování auta při přezouvání pneu. Přece stačí zmáčknout nožní brzdu, potáhnout za páčku parkovačky, vypnout motor a pustit nohu. Parkovačka je odbržděna. Není potřeba to odbržďovat nouzově. Pokud v tom byl jiný problém tak se omlouvám. Citovat
Vatsug Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 Já po zajetí do garáže spojku uvolňuji a dávám rychlost. (Stará škola). A v zimě je to dokonce doporučováno v příručce uživatele. Dokonce to tady i někdo psal, že mu potom ta brzda po uvolnění v mrazech pískala. Takže studovat, studovat, studovat, řekl tatíček LENIN...:bacha:bacha Citovat
Vatsug Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 Použil jsem překlep ( né spojku, ale brzdu). Citovat
JohnyLee Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 1,6hdi na 200? Hele, to bys neřekl, ale fakt to dá... Na D1 bych to neriskoval, ale takový autoooobbbbáááááááááhhhhhhhhnnnnnnnnnnnnnnn...... :D:D Vždycky se těším až žena usne - v zapnutém stavu funguje líp jak omezovač... jl [upravil dne 31.3.11 17:26 JohnyLee] Citovat
PEEPEE Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 To nevadí, tam ta předváděčka to prostě měla:aut No tak to mi trošku nejde na rozum. JBL a 7. míst se do jednoho kufru nevtěsná. Sedadla ve třetí řadě zabírají celý krytý prostor kufru. Původně jsem také chtěl JBL, ale měl jsem již 7. míst, což dle výrobce nešlo párovat. Pochybuju, že by Frantící nabízeli na Slovači výbavu, která v Čechách nejde z technických důvodů kombinovat... Citovat
Vatsug Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 A kolik to při té dvoustovce papááá. Citovat
elton Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 Vždycky se těším až žena usne - v zapnutém stavu funguje líp jak omezovač... jl [upravil dne 31.3.11 17:26 JohnyLee] To ji nesmíš říkat kolik jedeš. Když jsem jel do chorvatska a mírně mě ztěžkla noha, tak po chvíli tchán na mě \" my teda fičíme\" a když jsem mu řekl, že jedem skoro dvěstě, hned byl zahryzlej v palubce a žadonil abych zpomalil:D Citovat
elton Odesláno 31. březen 2011 Odesláno 31. březen 2011 A kolik to při té dvoustovce papááá. To neřež Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.