elton Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 Původně zaslal: rado407sw a potom si ju predal? či? Prodal, uviděl jsem lásku na první pohled a musel ji mít:D [upravil dne 10/5/10 Ferry] Citovat
rado407sw Odesláno 10. květen 2010 Autor Odesláno 10. květen 2010 Původně zaslal: Ferry dal jsem odkaz na diskuzi, zaroven vim, ze tu byli na klubu minimalne dva nebo tri clenove, kterym tenhle motor odesel, nic vic, nic min, jestli je v mem prispevku napsano neco vic, asi cteme kazdej jiny forum nebo je problem v prekladu z CZ do SK nie v preklade problem nieje...................................... koncim Citovat
rado407sw Odesláno 10. květen 2010 Autor Odesláno 10. květen 2010 Původně zaslal: elton Původně zaslal: rado407sw a potom si ju predal? či? Prodal, uviděl jsem lásku na první pohled a musel ji mít:D [upravil dne 10/5/10 Ferry] chapem to podobne sa stalo aj mne:potlesk mal som velku lasku 306sw a potom prisla ta naozajstna 407mova:aut inak velmi pekna ta 5008:super minule okolo mna presla a aj som sa otocil:mrk takze hovoris ze s chipom na 407me - bez problemou? a kolko ta to stalo? [upravil dne 10/5/10 rado407sw] Citovat
Brizan Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 Tam kde jsem nechal čipovat můj 2.0 uvádějí: Průměrná životnost motoru se po úpravě může snížit maximálně o cca 3-5%, což samozřejmě neřešim. Tak dlouho abych se dostal na ty 3-5% auto mít stejně nebudu tak co;) Přesně jak psal elton nejvíce trpí akorát spojka. Citovat
rado407sw Odesláno 10. květen 2010 Autor Odesláno 10. květen 2010 Původně zaslal: Brizan Tam kde jsem nechal čipovat můj 2.0 uvádějí: Průměrná životnost motoru se po úpravě může snížit maximálně o cca 3-5%, což samozřejmě neřešim. Tak dlouho abych se dostal na ty 3-5% auto mít stejně nebudu tak co;) Přesně jak psal elton nejvíce trpí akorát spojka. :super:super Citovat
shark734 Odesláno 10. květen 2010 Odesláno 10. květen 2010 kamarat chcel dat cipnut 1.6HDi 80kw u znameho a ten mu to neodporucal, ze uz ajtak ma dost vysoky vykon...keby to ma 66kw verziu tak by sa este dalo Citovat
rado407sw Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 Původně zaslal: shark734 kamarat chcel dat cipnut 1.6HDi 80kw u znameho a ten mu to neodporucal, ze uz ajtak ma dost vysoky vykon...keby to ma 66kw verziu tak by sa este dalo to ano na to ake je to velke auto tak je dost zive:potlesk ale sem tam:bacha trosku \"vytnut\":D ...... i ked neviem ci by to po chip-e bolo az tak citelne... nemam skusenost:myslim Citovat
rado407sw Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 Původně zaslal: elton Měl jsem čiplou 1,6hdi. Jezdilo to pěkně, akorát ta spojka nějak dřív odešla:myslim:) elton:papa a po chipe bol citelny narast vykonu ci ako? Citovat
elton Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 rado407sw, jo jo bylo to cítit, ale raketa to úplně nebyla. Co člověk může chtít po 1,6. Citovat
rado407sw Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 Původně zaslal: elton rado407sw, jo jo bylo to cítit, ale raketa to úplně nebyla. Co člověk může chtít po 1,6. jasne jasne ,len som chcel vediet ci to bolo citelne:super diky:papa Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 ale jo, přeplňovaný diesel se dá dobře chipovat - jakýkoli turbo diesel s RJ, pokud je to s rozumem, v rozumných mezích, proč ne větší plnící tlak, větší množství nafty, to vydrží ledasjakej motor akorát ti nesmí vadit sem tam černej čmoudík z vejfuku. [upravil dne 11/5/10 minimaxa] Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 ale hlavně tam nedávej víš, co protože pak by to turbo s daleko větším plnícím tlakem mohlo vyletět vejfukem ven Citovat
rado407sw Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 Původně zaslal: minimaxa ale hlavně tam nedávej víš, co protože pak by to turbo s daleko větším plnícím tlakem mohlo vyletět vejfukem ven a mas nejaky typ ze kolko mu cca mozem pritlacit??? Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 Mě čipoval auto PP205, tady z klubu, už jsme s chipem najel 50tis km a v pohodě, a myslím že většího odborníka tady nenajdeš Chtěl jsem to čipnout v určitém rozmezí otáček, hlavně v pásmu 1500-3000, tedy v režimu jízdy mimo město na 3-5 rych.stupeň, poku jedu na dálnici na 5 nad 3000 ot/min pak už jedu mimo chip - to kvuli spotřebě. [upravil dne 11/5/10 minimaxa] Citovat
rado407sw Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 zeby som mu poslal moju 407mu v SZ ? :D:D Citovat
rado407sw Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 Původně zaslal: minimaxa Mě čipoval auto PP205, tady z klubu, už jsme s chipem najel 50tis km a v pohodě, a myslím že většího odborníka tady nenajdeš Chtěl jsem to čipnout v určitém rozmezí otáček, hlavně v pásmu 1500-3000, tedy v režimu jízdy mimo město na 3-5 rych.stupeň, poku jedu na dálnici na 5 nad 3000 ot/min pak už jedu mimo chip - to kvuli spotřebě. [upravil dne 11/5/10 minimaxa] to sa mi pozdava:super budem musiet pozbierat este nejake skusenosti a dat to chipnu tak přimneřene:super Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 no jo no, musíš něco objetovat Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 ve městě do 50km v hodině moc nepředjíždíš a na dálnici nad 130-140km taky ne, to co jsem chtěl, tak hlavně nárůst výkonu ve středních otáčkách kvůli jízdě mimo město, když potřebuješ předjet strejdy s fobiema a vochcávkama co jedou mimo obec 70-80km/h a hlavně to potřebuješ udělat rychle - tj. bezpečně. Citovat
rado407sw Odesláno 11. květen 2010 Autor Odesláno 11. květen 2010 Původně zaslal: minimaxa no jo no, musíš něco objetovat a ako sa pohybuju ceny mas nejake info??? :mrk:mrk Citovat
Guest minimaxa Odesláno 11. květen 2010 Odesláno 11. květen 2010 http://www.autoservisnonstop.cz/chiptunning.htm Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.