fox111fox Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 Po vymena brzd mam pocit ze zo seba brzdy nedavaju maximum. Od vymeny je to zhruba 8000km. Abs je v poriadku, ale auto akokeby ho vobec nevyuzivalo. Moze to byt letnymi pneu? Pri maximalnom pribrzdeni sa auto rozblika a pasy dotiahnu, len mam pocit ze by dokazalo brzdit este rychlejsie? P307 sw r.v. 2002. Citovat
ozzy56 Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 zajeď na válcovou zkušebnu brzd třeba na STK--za malý bakšiš ti brzdy změří... Citovat
petr s Odesláno 3. květen 2010 Odesláno 3. květen 2010 Taky jde o to, co jste tam nechal dát za kotouče a destičky ne každý set se chová stejně Citovat
Kajo Odesláno 3. květen 2010 Odesláno 3. květen 2010 a taktiez ci si ich dobre zabehol !!! ??? to znamena zo zaciatku len tak zlahka brzdit a po nejakom tom 1000 km jazdeni a jedmnom brzdeni uz mozes normalne brzdit Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.