KingSpade Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 a o co jde..nějak nic nevidím..a to sem si už na to i rozsvítil Citovat
Brian Odesláno 27. duben 2010 Autor Odesláno 27. duben 2010 Tak tohle je moje 405 koupil sem ji od rodicu tehdy mela najeto 80tis je to 1.8 Benzin 74KW rok 94 byla dovezena z Nemecka kde ji mel nejakej deda kterej ji bouchl na predek rozbyl jen svetlo a chladic a poslal ji do sveta! v teto dobe ma najeto 152tis Km a na motoru je spatnej pistni cep takze trochu klape ale uz je nachystanej jinej motor kterej ma 135tis takze se bude prehazovat jinak nejaky upravy sportovni tlumic vyfuku RS-type prumer koncovky 10cm sportovni vzduchovej filtr no name ale ten uz je pryc pujde tam Pipercross ale to az casem v interieru volant R-type s nabou Issota pedaly R-type pak audio srdicko autoradio Sony MEX-DV1500U dotykova obrazovka Dietz repro ve dverich Sony Xplod 13cm vzadu Magnat bull power 25cm na zadnim operatku PS2 a v kufru subwoofer Fli 15 38cm a dva zesilovace Magnat rap bull 4 kanal a Mac audio 2 kanal. podvozek zatim bez uprav chysta se sportovni snizenej podvozek bud stavitelnej spax nebo Jom a nebo pevnej Cobra sport kola 17 Platin P61 a pneu Nankang 205/40 tak sem postupne pridam nejaky fotky jak se to rodilo a stale rodi dal Citovat
Brian Odesláno 27. duben 2010 Autor Odesláno 27. duben 2010 na aute vydrzela zhruba 1 zimu a na konci zimy z predemnou jedouciho kamionu spadl kus ledu a na par mistech ji poskodil ted se opravuje a pujde znove zpet Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.