Guest MMMMM Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 Můžete mi doporučit nějakou pěknou oblast na Slovensku? Chtěl bych něco jako, salaše, ovce, slovenské jídlo, ubytování ve stanu nebo levný rodinný penzionek, hezké prostředí, dále od lidí, klid atd. Máte nějaký tip? Na slovensku jsem nikdy nebyl. Citovat
Guest SB Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 Doporučujem: NP Ploniny http://www.mountain.sk/action/show/id/894 http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=1&idp=3992N Pri návšteve poznáš panenskú prírodu, dobrých ľudí atď. Citovat
jozefsv Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 poloniny su nato ako stvorene to je fakt.ak by si mal zaujem to okolie dobre poznam a viem poradit.ale neviem ci by to pre teba nebolo vazne daleko.je to tam vazne bohom zabudnute a do niektorych casti sa dostanes len na povolenku Citovat
Guest SB Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 Súčasne môžeš navštíviť Šíravu, Domašu, Morské oko pri Vihorlate atď, je to krásna dovolenka skús a uvidíš Citovat
jozefsv Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 blizko tatry,aquaparky,lanovky,jaskyne....poradim ti dobry penzion za smiesne peniaze v demanovej Citovat
Guest MMMMM Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 ok díky, stačí mi přes hranice občanka? Citovat
Guest MMMMM Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 a když pojedu z Brna do Bratislavy, je možné někde koupit dálniční známku, kolik u Vás stojí? Abych najednou nenajel na Slovenskou dálnici a nečapli mě. Citovat
jozefsv Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 dialnicna stoji asi 5 euro.kupis uz asi aj v brne preco chces ist cez blavu ked chces na oravu? [upravil dne 27.4.10 jozefsv] Citovat
Guest MMMMM Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 Na dva dny jedu pod stan na jižní Slovensko a pak od pondělka na tatry Citovat
Guest MMMMM Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 Je na Slovensku nutná nějaká zvláštní výbava, vytiskl jsem si jen kartu první pomoci, snad ji nemusím ještě nějak zatavovat do folie. Citovat
pastorek Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 Původně zaslal: MMMMM ok díky, stačí mi přes hranice občanka? Cez aké hranice? Ak pôjdeš po diaľnici na Bratislavu tak na bývalej colnici kúpiš i známku. [upravil dne 28/4/10 pastorek] Citovat
Guest MMMMM Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 na celnici, u nás na celnici do německa už nic není ani budky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.