go.play Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 minulej týden tam byl jeden stříbrnej za 1300 Kč, ale nevim jestli byl taky z Polska Citovat
habross Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 Chlapi vy co mýte R16 195/45....na kolik foukáte přední kola? já to mám na 2,2 ale zda se mi to porad mekky a na víc se bojím:D Citovat
Lentilka Odesláno 30. březen 2012 Odesláno 30. březen 2012 ve dvě odjezd do PCE pro modrýho sporta tak držte palce Citovat
FiFa_cze Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 habross: Já teda tento rozměr nemám, ale kamaád dělá v pneuservise, a tak něco málo vím Neboj se tam narvat víc nic se tomu nestane..musíš si najít kompromis, protože některy gumy se na tom tlaku 2.2 budou sjíždět víc na stranách a některy ne..jestli se ti to zdá měkky, tak tam dej 2,4 třeba a uvidíš Lentilka: Tak jak si dopadl v PCE? Citovat
Lentilka Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 borec že to nebylo bourany... tak sme dojeli a když s tim vyjel z garáže tak jsem myslel že mu střelim, to bylo bourany snad ze všech světových stran... :/ tak sme jeli zase zpatky vlakem Citovat
jiri106xs Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 Nějaké fotky nemáš? Za ty prachy bych plechy moc neřešil, pokud to bylo technicky ok... Citovat
Lentilka Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 ani technicky to OK nebylo to bylo spíš KO, startér, výfuk celá přední náprava... Citovat
jiri106xs Odesláno 31. březen 2012 Odesláno 31. březen 2012 Tak to leda tak za 5000,- na dily... Byla za 15000,- Citovat
booriiss Odesláno 1. duben 2012 Odesláno 1. duben 2012 http://rallyinzert.cz/index.php/inzerce?page=show_ad&adid=3252&catid=1 není to někdo z klubu.... ? mám doma dva tyhle motory a taky jsem přemýšlel o zástvbě MI16 do 106 než jsou koupil ten motor z GTI Citovat
jiri106xs Odesláno 1. duben 2012 Odesláno 1. duben 2012 Nemáte někdo záslepku místo antény? Chci ji zahodit, tak budu potřebovat zaslepit otvor... Ještě je na autě, takže ani nevím, jaký otvor tam je. edit : nalezeno [upravil dne 1.4.2012 17:03 od jiri106xs] Citovat
FiFa_cze Odesláno 1. duben 2012 Odesláno 1. duben 2012 Myslím, že na předokolku až přehnanej výkon..jestli to teda neni 4x4, ale řekl bych, že ne. Citovat
Lentilka Odesláno 1. duben 2012 Odesláno 1. duben 2012 měl by předběžně někdo zájem o polepenou kapotu karbonovou folií...? cena = cena kapoty, něco málo za práci, a cena folie... co je to za folii zjistim podivam se a pokud se mi bude libit, chtel bych sehnat kapotu polepit a dat na auto, a když se mi to libit nebude na aute tak by šla do světa... Citovat
FiFa_cze Odesláno 1. duben 2012 Odesláno 1. duben 2012 Když na kapotě zavaříš znak, tak bych potom možná i uvažoval Citovat
PAJA106 Odesláno 1. duben 2012 Odesláno 1. duben 2012 Myslím, že na předokolku až přehnanej výkon..jestli to teda neni 4x4, ale řekl bych, že ne. Zas tak hrozné to nebude, vem si kolik mají dnešní předokolky výkon Citovat
FiFa_cze Odesláno 1. duben 2012 Odesláno 1. duben 2012 No to jo, ale je to na ten motor dimenzovany Tohle bude mít přes 120kw a nevim nevim jestli je ten podvozek na to stavěnej.. Citovat
Lentilka Odesláno 1. duben 2012 Odesláno 1. duben 2012 ten by zavařenej byl... už jen obhlídnout tu folii at neni nějaka hnusná Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.