Guest minimaxa Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 myslím že H4 cool blue by byli optimální jsou do modra a svítí docela slušně Citovat
KoudaK Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 OK... Ještě mi napiš kolik si mám připravit..At tě nevotravuju s velkou bankovkou.. :-) Super díky. Citovat
Bohouš Odesláno 27. duben 2010 Odesláno 27. duben 2010 Mini - takže prosím nějaké libózní H7ky.......preferuji svítivost před životností Citovat
Guest minimaxa Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 Bohoušku, jedině Night Breaker, a stačí ti dva kusy, nebo radši zrovna 4 ... ? Citovat
Durko Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 mohol by som aj ja poprosiť 3ks H7 NB ak by som musel vybrať hidy dakujem Citovat
MilanF1 Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 Snad se neptám moc hloupě, ale čím jsou ty NB tak dobrý? Já tam mám určitě nějaký obyčejný a moc extra to nesvítí (tedy když to srovnám s P309, kde jsem měl 100W H4 ). PS: nedělají se ty NB silnější? Policajti přeci nebudou chtít vyndavat rozpálenou žárovku Citovat
Guest minimaxa Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 Mají samozřejmě 55W jako ostatní, jak ale uvádí výrobce, mají o 90% větší svítívost oproti běžné standartní žárovce. kuk SEM Citovat
MilanF1 Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 Díky za info, vypadá to dobře. Jenom ještě jedna stupidní otázka, mám dvojité světlomety (potkávačky a dálky), jakou z nich nahradím tou NB?U H4 mi to je jasný, tam jsou dvě vlákna, není co řešit. Nebudu potřebovat 4 kusy? Citovat
Guest Scratch Odesláno 28. duben 2010 Odesláno 28. duben 2010 miniku, no co muzes delat, posvit si na nas Citovat
Guest minimaxa Odesláno 29. duben 2010 Odesláno 29. duben 2010 MilanF1, záleží na tobě, jestli chceš dobře vidět jen na potávačky nebo i na dálkový. Jestli to chceš mít hightop, tak 4ks Citovat
MilanF1 Odesláno 29. duben 2010 Odesláno 29. duben 2010 Díky moc za info, promyslím to ... ale ty 4 se mi kupovat nechce ... 800 je pro mě docela dost. Citovat
Guest minimaxa Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 Cheppe, myslíš tím H7 NBR ... ? Citovat
Petav Odesláno 2. květen 2010 Odesláno 2. květen 2010 taky bych poprosil o dva kousky H7 NBR díky Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.