What the Hell... Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 Bonjour vsem... Mam prosbičku,dokazal by mi tu nekdo ukazat zapojeni hadic okolo aktivniho uhlí??? Citovat
Ferry Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 mam jen tohle 10 11 12 je privod od nadrze 30 je otevreni do atmosfery [upravil dne 22/4/10 Ferry] Citovat
Peca24 Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 no ty hadice jdou jestli to chces slyset takhle jednoduse tak od plnici hadice co vede k nadrzi dopredu do toho boxu s tim uhlim a z tama pak druha hadice vede do sani s tim ze v jeji ceste je jeste elektomagnet nebo nejaky elektro ventil Citovat
misacekk Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 a kde to nejdu to aktuvní uhlí na autě? Citovat
comm Odesláno 22. duben 2010 Odesláno 22. duben 2010 najdes ho na soferovej strane a je ulozeny na tom plaste tzv podkolie Citovat
What the Hell... Odesláno 23. duben 2010 Autor Odesláno 23. duben 2010 a vede z toho uhli i hadice dlouha priblizne dvacet cisel na zem??? Citovat
What the Hell... Odesláno 25. duben 2010 Autor Odesláno 25. duben 2010 kdyz to bude blbe zapojeny nebo jen castecne,ma to na neco vliv??? Citovat
Ferry Odesláno 26. duben 2010 Odesláno 26. duben 2010 vliv to asi mit nebude, mozna to bude akorat vic smrdet Citovat
What the Hell... Odesláno 26. duben 2010 Autor Odesláno 26. duben 2010 hodne smrdi benzin,zda se mi vetsi spotreba a kdyz chci prudcejc pridat,tak auto chce jet ale nemuze...Je citit takovy jemny cukani:myslim:bojimpri dosazeni vyssich otacek to uz neni poznat,ale je znat ze tehda pred tou nehodou to jelo uplne jinak a to mnohem lip... [upravil dne 26.4.2010 What the Hell...] Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.