Kloub Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 nevíte jestli jsou shodné poloosy z TD na benzin nebo D? [upravil dne 21/4/10 Ferry] Citovat
Ferry Odesláno 21. duben 2010 Odesláno 21. duben 2010 benzin XU10J2 a XU10J4 (2.0 8V a 2.0 16V) by mely mit stejne poloosy jako XUD9TE ale je tam vice variant podle rocniku, ABS atd. takze jednoznacne by se to dalo srovnat jen podle VIN kodu obou aut Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.