Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké 7 místné MPV - první zkušenosti s 807


Sagic

Recommended Posts

Tak6e jsem se spr8vn2 nesna6il to odervat.Pada5ilo se mi jen v prav0m sloupku tam jsem schoval troj[helník. Lano a lékárnu mám pod spolujezdcem, vestu v přihrádce před spolujezdcem a žárovky taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO, kluci, jelikož mám C8, supr vozítko, spokojenost. Vadí mi jenom odkládání v kufru, žádna kapsa, nic, ale dá se zvyknout. šoupačky v elektrice, kvůli tomu jsem dotoho šel.

A proč neuvažovat taky o Espace IV?? Jo, nemá šoupačky, ale kolejnice to má, a taky můžeš sedačky přesunout tak aby si to mněl jako 2+2+2, nebo 2+3+2 a standard. Motor doporučuji 1,9 dci. Ja jsem měl 2,2dci za dva roky bez problému ale musíš opravdu zacházet sním jako ve vatičce. 3,0dci :bojim, problémy.

Prostor ve voze, musím přiznat, ale v Espace je místa víc, příde mi víc prostornější taky vzádu. TAkže kdy byli otázky na Espace, můžu zodpovědět, ale jak vravím, nezatracoval bych ho. Elektroniky je tam stejne jako tady. Ju a u Espacu nemáš tu středovúou bouli na řadičku, má to dole, takže na koleno je tam místa, můžeš větrat klacka :P

C8, má 2+2, tedy to má Pe.Tr, verze Pullman.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sagic

Tak už delší dobu uvažuji o koupi něčeho většího a stále se ne a ne rozhodnout jaké auto vybrat.

Mělo by se jednat o auto s naftovým motorem, možností až 7 míst, cenově do 200tis.

Z těchto podmínek mi vychází dva adepti P807, C8, Ulysse versus Sharan, Alhambra, Galaxy.

Asi nemá cenu se moc ptát na SAG tady ne Peugeot foru, ale co byste volili vy?

Pegeot 807, Citroen C8, Ulysse

+ vnější design (kromě Ulysse)

+ oproti TDI tichý motor

+ celkově modernější vůz

+ bezpečnost

- moc se mi nelibi uvnitř a ergonomie

- nevím proč, ale HDI mě děsí víc než TDI co se tyče spolehlivosti a případných oprav

- FAP filtr

- 5ti stupňová převodovka (2002 - 2004)

Dále u této trojice řeším zda 2.0 nebo 2.2 HDI, nejde mi o žádný závodění,

U SAG je to jednodušší, motor 1.9 TDI 85 nebo 96kw

+ 6ti stupňová převodovka (2001 - 2004)

+ více se mi líbí palubka a ovládací prvky

- koncepčně starší, jen modernizovaný vuz z roku 1996

- hlučnější motory

- choulostivá přední náprava

- nízka bezpečnost

Díky za všechny postřehy.

[upravil dne 19/4/10 Sagic]

Podívej se taky na Espace IV, krátky 1,9dci, doporučuji. V případě dotazů ohledně Espacu ti můžu poradit, mněl jsem ho 2 roky. Taky supr vůz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: minimaxa

Co 6 míst, nestačilo by....? :myslim

No 6 míst by třeba i stačilo,ale jestli máš na mysli multiplu tak mám proti ní jisté výhrady. Tím nechci říct, že to je špatný auto, ale není to můj šálek kávy..;)

Já těch 7 míst tolik nevyužiju, ale když už velký auto tak se všema výhodama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem koukal na ty renaulty Espace a tam je celkem zajímavý, že za stejnou cenu jakou by stála C8 2003 jsou ty Renaulty rok 2005.

Jinak na dCi prý dost odchází vtřiky, 1.9dCi je pomálu, většina je 2.2dCi a ten se údajně moc nepovedl.

Jak je na tom ta 2.2HDI oproti 2.0HDI u 807 co se týče servisních nákladů a spolehlivosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Sagic: v klidu, Je to jedno z mála automobilů který dokáže vyvolat opravdové emoce, a to byl taky účel proč spatřila světlo světa. A kdo ji neřídil, nepochopí :roker

Ale uklidním tě, už pokukuju taky o něčem mladším a větším :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sagic

Jinak jsem koukal na ty renaulty Espace a tam je celkem zajímavý, že za stejnou cenu jakou by stála C8 2003 jsou ty Renaulty rok 2005.

Jinak na dCi prý dost odchází vtřiky, 1.9dCi je pomálu, většina je 2.2dCi a ten se údajně moc nepovedl.

Jak je na tom ta 2.2HDI oproti 2.0HDI u 807 co se týče servisních nákladů a spolehlivosti?

Espace 1,9dci, no myslím že jich je dost, dalo by se vybrat. Měl jsem 2,2dci a byl jsem spokojen, bez problému, ale je pravda, když jsem to kupoval mělo to jenom 78 tis a najel jsem jenom cca 20, takže jsem nestihl spoznat jiné problémy.

Je pravda, když by si šel do espace tak 2,0dci, nebo 2,0T.

A ještě v Espacu máš standart 2+3+2, nebo si uděláš 2+2+2 (v druhé řadě máš kolejnic víc). V C8, 807, máš jenom 2+3+2, nebo 2+2+2 a nic stím neuděláš. Uděláš 2+2+2, ale sedačky v druhé řadě máš úplně nastraně.

Ale mně to nevadí, jelikož vzadu nejezdím :P

:papa

[upravil dne 22/4/10 Tango C8]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Tak po přečtení všech možných recenzí a článku jsem se rozhodl pro 807 nebo C8, klidně s pěti sedačkama, další se případně seženou.

Jen pro upřesnění, hledá se auto s naftovym motorem do 200tis.

Kdyby měl někdo super tip na pěkný auti tak sem s ním, zatím sonduju na internetu, ale za ty peníze toho moc na výběr není:D

V krajním případě beru i Ulysse:aut

[upravil dne 12/5/10 Sagic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...