Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Peugeot 406


Blesha

Recommended Posts

Zdravím všechny Mám takoví malinký dotaz. Jsem vlastníkem Peugeota 406 r.v.2000 new model. Mám v něm rádio se zesilovačem origo jbl system, origo repro a usb adaptér hraje fantastic!!! Ale k dotazu. Chtěl bych k němu připojit aktivní subwoofer. Jenže radio nemá žádný signáloví výstup tak jsem přemýšlel že bych si na iso konektor zevnitř radia připájel cinch konektory na signal zvuku do wooferu stama. Radio má jen před zesilovač koncoví mám v kufru.Na spouštění wooferu bych chtěl použít 12V které mi sepína origo zesilovač. Prosím o radu jestly je to možne a jestli tím něco nepokazím a radio to zvládne? díky za pomoc.:super

[upravil dne 18/4/10 Blesha]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

jogi15: origo zesilovac je v kufru, v levo pod tapecem nad cd changerem. subwoofer tam asi nenapojis, bo ma 4 vystupy na stredobasy a 4 na vysky.

Blesha: napajet cinch na iso konektor ti nepomuze, bo to radio ma v sobe zesilovac (hraje normalne i bez JBL) a JBL zesilovac v kufru s tim pocita, pokud to zapojis na klasicky zesilovac, tak ho budes mit silene prebuzeny. Musel bys ten cinch napajet do radia jeste pred koncovy zesilovac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...