Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Šikmé koleso P306.


sedliak

Recommended Posts

Napravy rovnake su, na motore nezalezi, zalezi na tuhosti napravy (hatch, sedan, break), break ma najtuhsiu...

... problem je s tym ABS, brzdy by sa museli prehodit, pripadne cele ramena z tvojho na tu novu, ale to = repas a si tam kde na zaciatku :( ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechce se mi to hledat, ale buď ty brzdy klidně půjdou použít tak jak to je, to ABS tam ničemu nepřekáží, jsou to jen snímače, a i vozy s ABS mají omezovač na zadní brzdy, nebo se prostě jen přehodí brzdy i se štíty, to je naprostá trivka. Měnit ramena kvůli brzdám je blbost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je parada, hlavne ze ked som zhanal napravu, tak mi v Pug servise povedali, ze musim zohnat presne taky brzdovy system ako mam, lebo mi tam nebude nic pasovat :D:D:D ... aspon viem :) ... to som mohol dozadu nahodit kotuce rovno ked som sa s tym hral kedysi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže ak doble chápem, nebol by problém na moje brzdy hodit do zadu kotúče? Nieje tozdiel v brdovom valci a tak? Predsalen do bubnu môže byt tlačené iné množstvo kvapaliny ako do kotúča.

Takže narovinu: Pojde tam aj naprava s kotučami?

Ďakujeem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...