Jump to content

vyfuk

ciso
 Share

Recommended Posts

zdravim vsekych 106tkarov.uz dlhsie mi vrta hlavou myslienka,ako by som mohol zmenit zvuk mojho pezotika.zda sa mi moc tichy a tak premyslam o inom zadnom diele no na druhej strane mi je luto menit ten co tam mam (Remus) nakolko viem,ze je to kvalita a nieje hadam ani v zlom stave...mozno sa to zda len mne kto vie,no myslel som ze ked je to Remus tak to bude viacej hucat...jedna sa o zadny diel s dvojitou koncovkou typu racing...tak neviem.no nechcem nic tuzingove :nevim vedeli by ste mi poradit pripadne moznosti ako docielit fajnovejsieho zvuku??okukujem sa taktiez po naporovom sani,aj ked by mi ho eventuelne ani nebolo treba.Dakujem

[upravil dne 15/4/10 ciso]

gogolino diky za pomoc :super

nasiel som vyfuky Sportex a tie sa mi velmi lubia,vyzeraju kvalitne len sa akosi nedaju objednat nikde len z UK :nevim

ach jo v SR a CR je problem nieco zohnat dobre,nekomercne a hlavne za nepremrstenu cenu...co uz :blicismajlik

no jo len ta posta... :( ale chcel by som len backbox nechce sa mi objednavat cely system za 10t. chapes...presne nieco take by som ale chcel...na taky styl...jedoducha rura,nic hrubeho...racing zvuk...a nebudete mat problemy s policajtmi?je tam certifikat aj?

Díly na auto jedině z UK (nebo obecněji - ze zahraničí). I včetně pošty to v 75% procentech věcí vyjde daleko levněji než to nakoupit v ČR a navíc už se mi jednou podařilo dostat balík z UK za 3 dny, o čemž si mnohdy ČP může nechat jen zdát :-)

Vejfuk sem z UK objednával taky a no problem. Akorát ten package vypadal jak mrtvola děcka :D

mam problem,praskla me trubka zrovna v ohybu pod zadni napravou,je uz dost reziva.Nemate ji nekdo doma?Nebo da se koupit?Nemam stredni dil vyfuku,mam jen kat pak trubku a koncak.Venkovni prumer je cca 50mm.Musim to nejak opravit.Dik za rady

• 2 weeks later...

Měla bych na vás otázku. Mám rozebraný celý výfuk a vypadá jak na tomto obrázku: http://www.mjauto.cz/_kfoto/BS06238030.JPG .

První díl výfuku je teď nový a protože prostřední díl v brzké době tady čeká na výměnu (nerada bych ho někde cestou ztratila jak málem u toho prvního dílu), chtěla bych se zeptat, zda by se dal prostřední díl nahradit levnější variantou - jednoduchou trubkou - obrázek zde: http://www.mjauto.cz/_kfoto/BS06296053.JPG .

Kat by do emisí zatím doma odpočíval.