impact Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 10 to je jak do stodvácy, ale ta má motor vzadu a chladič vepředu... bý tebou začnu hledat netěsnosti v chladicí soustavě... Citovat
Guest dtyrkas Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 ... to by prece bylo videt, ze to tece nekam na zem, ne? Kam jinam? Taky sem se dival pod auto, pro jistotu Citovat
impact Odesláno 18. říjen 2004 Odesláno 18. říjen 2004 Třeba do válců? Ale to bys pak měl problém nastartovat. Jinak nevím... Citovat
vix Odesláno 22. říjen 2004 Odesláno 22. říjen 2004 treba ma nejakou Saharskou verzi s 5ti chladicema (3 jsou vepredu a 2 v zadnich dverich ) Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.