vendelinek Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 Jj, je to fešanda,sluší jí to, tak ať ti dlouho slouží a hodně km bez nehod :potlesk Citovat
elton Odesláno 11. duben 2010 Autor Odesláno 11. duben 2010 Původně zaslal: Přema :fnuk:fnuk zítra jdu do lakovny domluvit bílou.... To neuděláš:aut:D Citovat
Šalda Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 Jen ať si Přema nechá černou, bílá je prostě bílá:aut Citovat
kajvet Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 snad poprvé se co se mi líbí auto v bílé barvě! pěkný kup :-) Citovat
vojtasUL Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 To je moc fešácký auto tiše závidim. Bílá je nejlepší Citovat
Tomazy Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 nakolko je to hovedny lev tak fukni na to cierne 19ky kola a cierne folie vtedy to bude štyl Citovat
Šalda Odesláno 11. duben 2010 Odesláno 11. duben 2010 Proti černým fóliám nic nemám, ale černý kola neeeee Citovat
elton Odesláno 11. duben 2010 Autor Odesláno 11. duben 2010 Okna jsou zatmaveny už od výroby, v předu méně, v zadu víc. Folie je zbytečné dávat. Kola zatím ne, 17\" stačí, ale uvidíme co přinese budoucnost:) Citovat
309GT Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 Kurva to je dělo.tohle se mi fakt líbí.A bílá je fakt mazec:super:potlesk:super:potlesk Citovat
Šalda Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 309GT: napsal jsi to fakt výstižně, sám bych to nesvedl líp:D;) Citovat
Y2K Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 Původně zaslal: Šalda ... ale černý kola neeeee... jak ze nee ??? [upravil dne 13.4.2010 Y2K] Citovat
Tomazy Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 19ky ajked treba menit roztec na 5x108 a v ciernej farbe uz len koly tomu kedze ma biele auto 17 su na take auta malee Citovat
Šalda Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 Původně zaslal: Y2K Původně zaslal: Šalda ... ale černý kola neeeee... jak ze nee ??? [upravil dne 13.4.2010 Y2K] Třeba tak jak sem to napsal:D:aut jinak 19\" bych se osobně nebránil, ale k bílé mě prostě černý kola nejdou:bojim Ale si tam dejte třeba růžový Citovat
Tomazy Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 Šalda napisal:[/i] ale k bílé mě prostě černý kola nejdou:bojim S tymto ja nesuhlasim.. no je to vec v kusu Citovat
309GT Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 To je spíš antracit;) Černá k bílé jde,ale záleží spíše na tvaru kol a samosebou vkusu každého;) Citovat
Šalda Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 Vždyť to říkám že mě ty kola k tomu nejdou, ale jak říkáš, je to jen věc vkusu:D Citovat
Tomazy Odesláno 13. duben 2010 Odesláno 13. duben 2010 Původně zaslal: 309GT To je spíš antracit;) To je jasne ved tych prevedeni je viacero leskle matne atd. Citovat
elton Odesláno 14. duben 2010 Autor Odesláno 14. duben 2010 Nad 18\"přemýšlím, ale až tak za rok, jsem trochu vyždímanej. Líbily by se my tyhle: Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.