Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

denní svícení


majky5

Recommended Posts

Původně zaslal: MilanF1

Mám trochu jiný dotaz, ale nové vlánko o sekci vedle se mi zakládat nechce. Na aukru jsem našel tyhle světla http://aukro.cz/item1001274378_denni_sviceni_svetla_2x16_led_homologace_e_rl.html mohologace je snad OK. Ale jak to zapojit? Zdá se mi tam málo kabelů, chápu, že na baterku a pak třeba vypínač do kabiny. Je to korektní řešení? Někde jsem četl, že se to denní svícení musí automaticky vypnout, jakmile zapnu parkovačky ...

Jedním z důvodů, proč na P306 chci dát světla pro denní svícení je fakt, že když rozsvítím světla, tak se mi sníží podsvícení rádia a v létě není vůbec čitelné (Pionner se skleněným panelem).

Tyto světla ti nebudou fungovat jak mají.Nemí tam žádný modul a když už něco takového koupit tak radši připlatit.Já má ( viz.První dotaz) i s modulem, že když nastartuji tak se světla automaticky rosvítí a jakmile zapnu parkovačky tak zhasnou.Na tento vypínač bych nebral.Není to praktické

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Elektrické zapojenie svietidiel musí zabezpečiť:

a) automatické zapnutie denných prevádzkových svietidiel, keď je zariadenie na štartovanie

alebo vypínanie motora v polohe umožňujúcej chod motora,

b) automatické vypnutie denných prevádzkových svietidiel pri zapnutí predných hmlových,

stretávacích alebo diaľkových svetlometov okrem prípadu, keď sa svetlomety rozsvietia na

krátky interval ako svetelné výstražné zariadenie,

c) spolu s dennými prevádzkovými svietidlami nesmú svietiť obrysové svietidlá a svietidlá na

osvetlenie zadnej tabuľky s evidenčným číslom vozidla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: majky5

Původně zaslal: majky5

Tak jsem si dnes pořídil denní svícení.http://dennisviceni.vltava2000.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=sj296typ2

Máte někdo zkušenost s montáží světel.Kabeláž mi je jasná, ale uchycení, nevím jestli mě něco může překvapit.Díky za každé postřehy.Chci to vsobotu namontovat

Tak už to mám hotové

Trošku mimo témy, ale predsa sa len opýtam. Prečo máš auto na drevených špalkoch?:myslim:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vposlednom čase vraj poliši ani tak nekontrolujú \"že máš denné svietenie\", ako to \"kde ich máš\". Na 307 je problém dodržať rozmer 40cm od kraja vozidla. Keď to niekto vyriešil na 307 roku do 2005, tak dajte vedieť-potešíte nielem mňa. Tá mriežka kde by sa mohli LED umiestniť ja ozaj na hrane tohoto rozmeru.:myslim

[upravil dne 21/4/10 NOWA307]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fwd: Existujíci

som uplne v pohode s rozmermi.

od kraja cca 33 cm,

od zeme v poho cez 25 cm

a od seba šírka 67cm... takže v pohode :roker

.. nebavilo ma stále sa pýtať dookola ako to má a nemá byť,

bol som za kamoššom dopravakom .. aj keď po montáži, premerali sme to a je to O.K.

povedal , že malokto to bude merať ale nech to svieti podľa vyhlášky, teda DLR samostatne a po zapnutí parkovačiek musia zhasnúť.

Jasné že mi blikajú tupci, že nesvietim, ale ja sa len pousmejem. Je to uplne v pohode a vyzera to fajn. :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bamatala

fwd: Existujíci

som uplne v pohode s rozmermi.

od kraja cca 33 cm,

od zeme v poho cez 25 cm

a od seba šírka 67cm... takže v pohode :roker

.. nebavilo ma stále sa pýtať dookola ako to má a nemá byť,

bol som za kamoššom dopravakom .. aj keď po montáži, premerali sme to a je to O.K.

povedal , že malokto to bude merať ale nech to svieti podľa vyhlášky, teda DLR samostatne a po zapnutí parkovačiek musia zhasnúť.

Jasné že mi blikajú tupci, že nesvietim, ale ja sa len pousmejem. Je to uplne v pohode a vyzera to fajn. :mrk

To je super. Daj sem kontakt kde si kupil tie svetla. To aj na mna blikali ked som pred rokom kupil novu Otaviu a ta ma denne svietenie original,este to malokto poznal. Mna aj stve ze ked zapnem svetla tak potom cez den nevidim na PP. a ani na hodiny atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...