Bouřlivák Odesláno 4. říjen 2004 Odesláno 4. říjen 2004 Ahoj nevíte čím to je ,že nemaj nikde na p6 setu? nikam jinam nejezdím tak nevim jestli jinde je to stejný. Citovat
lampa Odesláno 5. říjen 2004 Odesláno 5. říjen 2004 seta moc nikde neni, protoze je draha (defacto cena mezi normalni naftou a setou je skoro stejna, takze se to proste nevyplati) Citovat
vix Odesláno 5. říjen 2004 Odesláno 5. říjen 2004 Seta neni a nebude. Od 1.5.2004 plati ten blbej zakon EU, ktery zakazuje prodej smesne bionafty .. 30% metylesteru a 70% normalni nafty v zemich EU, takze to, co bylo v nadrzich se od te doby vyprazdnilo a BIO proste neni. Na www.seta.cz v sekci ceniky mate uz jenom motorovou naftu. Proste budeme jezdit na mrtvy brouky Citovat
Matthew Odesláno 12. říjen 2004 Odesláno 12. říjen 2004 zbytek lisovaných lopuchů maj ještě v Lovčicích .... Citovat
Recommended Posts
Zúčastnit se diskuse
Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.